Pucharowa kumulacja

Już za niecałe dwa tygodnie (sobota, 16 czerwca) w Ośrodku Edukacji Leśnej w Celestynowie odbędzie siódma runda Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Kolejnego dnia (niedziela, 17 czerwca) w Laskach k. Celestynowa będzie można wziąć udział w trzeciej rundzie Pucharu Mazowsza w Rowerowych Maratonach na Orientację. Regulaminy obydwu imprez są już od dawna dostępne, a system zgłoszeniowy czeka na kolejnych śmiałków.

Teraz czas zaanonsować kolejny pucharowy weekend, czyli jednocześnie ósmą rundę PWiM oraz drugą rundę Grand Prix Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy w RJnO. Zawody odbędą się w dniach 23-24 czerwca, a rowerowych orientalistów będzie w sobotę gościła warszawska Radość, gdzie zawodnicy zmierzą sie z dystansem klasycznym, a w niedzielę równie warszawski Anin, gdzie odbędą się dwa etapy, czyli sprint i dystans średni. Centrum zawodów anińskich będzie mieściło się tradycyjnie w bardzo dla nas gościnnym Ośrodku Helenów. Komunikat techniczny tych zawodów jest już dostępny poniżej oraz na stronach obydwu cykli.

Zapraszamy do zapisów w naszym systemie zgłoszeniowym, które będą działały do piątku (22 czerwca) do godziny 14:00. Silnej konkurencji na pewno nie zabraknie. Dla naszych mazowieckich kadrowiczów, czyli Bartków Niebielskiego i Nowaka, będzie to ostatnie przetarcie przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się pod koniec czerwca na Węgrzech. Udział w imprezie zapowiada też część kadry rosyjskiej, która właśnie tutaj oraz w pobliskiej Falenicy zamierza potrenować w drodze na węgierski czempionat. Zapowiada się ciekawa runda, więc serdecznie zapraszam.

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2018_Runda_8_Komunikat.pdf347.03 KB