Trening w parku Szczęśliwickim przełożony na 30 listopada

Uwaga! Z powodu nadchodzącego załamania pogody dzisiaj wieczorem postanowiłem przełożyć trening w parku Szczęśliwickim na 30 listopada 18:00. Dziękuję za wyrozumiałość. Będziemy świętować Andrzejki razem ze mną na sportowo ❤️

Mikołajki z Barbórką

W poniedziałek 6 grudnia serdecznie zapraszam na wieczorny spacer z mapą po Służewcu. Data i organizator(ka) mówią same za siebie: motywem przewodnim trasy będzie Barbórka i Mikołaj :)
Zapisy otwarte są już w systemie zgłoszeń, a więcej szczegółów w regulaminie w załączniku.
Z turystycznym pozdrowieniem, Barbara.

Treningowy Nocny ORIENT EXPRESS

Spragnionych możliwości biegania z mapą zapraszam w sobotę 27 listopada o godz. 17:00 na kolejną, trzecią już odsłonę ORIENT EXPRESS-u czyli treningu BnO na znajomej mapie ZPK Białkówka koło Kolbuszowej.

Żeby nie było nudy to listopadowa wersja zamiast lampionów i stacji SI będzie oparta na odblaskach. Do kompletu uatrakcyjniania oprócz słupków ZPK dołączą nowe miejscówki z odblaskami, które trzeba będzie "wyczesać" z pomocą kompasu i mocnej latarki.

Piękna sobota

Chyba nikt z dzisiejszych uczestników Zakończenia Sezonu w RJnO nie spodziewał się, że będzie nam towarzyszyć tak wspaniała pogoda. Po wczorajszym dniu, kiedy przez cały dzień siąpił deszcz i silnie wiał wiatr, dziś pozostały tylko dwa mocniejsze powiewy wiatru, które porwały kilka dyplomów podczas ceremonii ich wręczania i to w dość ciekawym momencie, kiedy akurat zwycięzca był nieobecny, aby odebrać trofea - tak jakby poprzez aurę chciał pokazać, że jednak jest z nami nadal. Urwano jeden perforator na PK 52 oraz Nasz Mistrz zapomniał powiesić przed swoim domem lampioniku. Dlatego prawie wszystkim uczestnikom dadałem po 2 PK jako zaliczone. Myślę, że to sprawiedliwe rozwiązanie nie wpływające nijak na końcową klasyfikację.

Wilanowski Street-O

Wyjątkowo ciepło zapraszam na 35. Street-O - już w czwartek 25 listopada. Tym razem z mapą odwiedzimy Wilanów.

Update 29.11. Wyniki w załączniku.

Kategoria: rogaining 60 min
Mapy można pobierać w godzinach: 17:20 - 18:50
Start: przy pętli autobusowej Wilanów
Zamknięcie mety: 20:10 (przybycie po tym czasie = NKL)
Świadczenia: mapa, naklejka, karta startowa, a na mecie - coś na osłodę życia ;)
Zapisy: tutaj otwarte do 24.11. (środa) godz. 23:59

Przypominamy, że potwierdzanie PK wymaga indywidualnego lub, przy starcie zespołowym, kompletnego składu w (tym samym) momencie obecności na PK.

Komunikat na Zakończenia

Najwyższy czas na publikacje komunikatu technicznego tegorocznego Zakończenia Sezonu w RJnO. Prognoza pogody zapowiada, że może spaść śnieg i będzie zimno. Trasa oraz limit czasu na jej pokonanie (100 minut) powinny zadowolić wszystkich. Naprawdę warto zapoznać się z załączonym komunikatem i wystartować w zawodach. W tym roku prawo udziału w losowaniu roweru firmy Wheeler mają wszystkie osoby, które ukończyły przynajmniej jedną z pucharowych rund oraz potwierdzą jeden punkt z trasy scorelaufu czasowego.

Wznawiamy Falino

Po rocznej przerwie danej falenickiej wydmie na regenerację wznawiamy cykl biegów na orientację Falino. Tradycyjnie będziemy towarzyszyć z BnO Zimowym Biegom Górskim podczas których bardzo duża część jego uczestników startuje przed lub po biegu z mapką i odnajduje lampioniki w terenie. Jest gotowa nowa mapa terenu szkoły dla najmłodszych. Wprowadzamy kategorie CM i CK dla weteranów oraz osób chcących pokonać krótszy dystans niż w Open K lub Open M. Trasy BM i BK w tym sezonie wyłącznie dla uczniów szkół. Pozwólmy rywalizować im pomiędzy sobą. Trasy CM i CK będą tylko nieznacznie dłuższe od tras BM i BK. Warto o tym pamiętać podczas dokonywania zgłoszeń.

Senioriada / Dystans Stołeczny prolog - szczegóły!

Przedstawiamy Wam szczegóły niepodległościowego biegania na warszawskiej AWF! 

START i META

Start i meta biegu znajdują się w pobliżu wejścia do Hali Gier. W środku będzie można pobrać mapę, dokonać opłaty a także sczytania SI. Będą dostępne również toalety w budynku głównym AWF. GPS Centrum zawodów: 52.286871, 20.957182.

Zimowe Biegi Górskie wracają

Po pandemicznej przerwie do kalendarza wraca ulubiony cykl warszawskich biegaczy, czyli Zimowe Biegi Górskie w Falenicy. Piewszy etap zaplanowany jest na 8 stycznia 2022, a kolejne będą odbywały się co dwa tygodnie, aż do 19 marca.

Zapisy na cały cykl ruszają w naszym systemie zgłoszeniowym 14 listopada i jest to bardzo ważna informacja, bo limity uczestników są, tak jakby, trochę niższe niż dotychczas :)

Strony

Ostatnie komentarze

TematKiedyKtoCo
Wilanowski Street-O30/11 02:35Marcin50Święty Mikołaj dopisał
Trening w parku28/11 14:31Andrzej MagierMożna będzie jeszcze
Trening w parku28/11 14:26malinaTo w takim razie może
Piękna sobota21/11 22:01aw1. Jest to zapisane w
Piękna sobota21/11 17:33JanowscyPrzez kilkanaście lat
Piękna sobota21/11 09:18karola1. W jaki sposób finansowany
Komunikat na Zakończenia19/11 17:59janJak zawsze super przygotowane
Komunikat na Zakończenia19/11 16:52AdamA jeśli ktoś chce jeszcze
Komunikat na Zakończenia19/11 13:21awStatystyki - pojawiły
Zimowe Biegi Górskie19/11 10:33ragozdMożliwe, że nam wypadnie
Komunikat na Zakończenia18/11 22:13janNo i zgłoszenia w I terminie
Komunikat na Zakończenia18/11 21:28janWreszcie opiekunowie Swoich
Komunikat na Zakończenia18/11 18:41janPrzypominam, że uległ
Zimowe Biegi Górskie18/11 12:14zarzycki@wp.plzwiekszcie limity do 200 na
Komunikat na Zakończenia17/11 22:38janFajnie by było jakbyście
Subscribe to Front page feed