IX Nocne Manewry SKPB - 23/24 listopada

SKPB Warszawa zaprasza zapaleńców orienteeringu na IX edycję Nocnych Manewrów. Wolne miejsca są jeszcze na trasach najbardziej zaawansowanych (Himalajska oraz Alpejska Zimowa) oraz na trasie dla początkujących (Beskidzka). Tradycyjnie, na uczestników każdej z tras czeka ognisko, dla zwycięzców dyplomy i nagrody. 

24 InO u Piotra

Listopad to dla Janowskich tradycyjnie czas koncypowania mapy i tras na InO u Piotra. A skoro już 12 km chodzenia w nogach jest, skoro kilka kilometrów ścieżek, kilkadziesiąt dołów kopcó i innych murków na mapę naniesione, to czas oficjalnie wszystkich zaprosić i  opublikować regunlamin - miłej lektury.

Jesienny przegląd prasy

Zapraszam wszystkich na kolejny chyba już przedostatni w tym roku przegląd prasy lokalnej (w załączniku). W najnowszym numerze 216 Wiadomości Sąsiedzkich Wesoła znajdziecie między innymi artykuł podsumowujący tegoroczną rywalizację w Pucharze Warszawy i Mazowsza oraz Grand Prix Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawy w Rowerowej Jeździe na Orientację okraszony fotorelacją autorstwa Zuzanny Malanowskiej oraz Pawła Rozwadowskiego.

100 PK na 101-lecie w Warszawie

W zwązku ze zbliżającym się Świętem Odzyskania Niepodległości zapraszamy do pokonania trasy, która była przygotowana rok temu, 100 PK w jednym ciągu. Taka ilość PK wcześniej na trasach marszów na orientację nie była spotykana tym bardziej dla wytrawnych piechurów jest sporym wyzwaniem. Do przejścia jest ok. 15 km na 4 odcinkach z 25 PK każdy trasy TRInO, którą można sobie pobrać ze strony www.trino.pttk.pl w imprezach okazjonalnych pod nr 2/X/18 . Jednak odcinek 2 trasy wymaga samodzielnego wyboru dowolnych 25 PK z dwóch innych tras. Można wybrać o jeden więcej by w ten sposób uczcić 101 rocznicę w tym roku. Dla mniej wytrawnych turystów lub ograniczonego czasu można trasę pokonywać etapami w dowolnym czasie.

Rowerowa Gra Miejska "Olimpijski Otwock"

Z doświadczenia wiemy, że wielu uczestników imprez planuje swój udział w nich z dużym wyprzedzeniem. W związku z tym już teraz zachęcamy do zanotowania z swoim kalendarzu terminu siódmej edycji rowerowej gry miejskiej. Ta kultowa w pewnych kręgach impreza odbędzie się po 4-letniej przerwie, stąd też jej nazwa to "Olimpijski Otwock". Gra swoją konwencją nawiązywać będzie do odbywających się w 2020 roku Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Wyniki scorelaufu

Przy pięknej słonecznej pogodzie mogliśmy w dniu dzisiejszym świętować Zakończenie Sezonu w RJnO 2019. Nie mogło być inaczej jak by tego momentu nie poprzedziła rywalizacja sportowa.

W tym roku został wydłużony limit czasu pokonania trasy do 75 minut. Dodatkowym aspektem, który moim zdaniem obok wspaniałej pogody przyczynił się do tak wspaniałej frekwencji było losowanie nagród wśród uczestników którzy w limicie czasu ukończą zmagania w terenie i odnajdą minimum 7 PK.

Podkurkowa relacja i fotki

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w biegu kończacym sezon w nietypowej formule scorelaufu. Przy bardzo sprzyjającej pogodzie w temp. ok. 20 st. można było sobie jeszcze powalczyc na trasie, z wyborem najlepszej strategi i taktyki to jeszcze, chyba po raz pierwszy powalczyć o mapę na starcie masowym z wyschniętego dna Czarnego Stawu. Gwoli wyjaśnienia, na komendę start mapy poszybowały w górę i trzeba było sobie ją złapać, a następnie  zastanowić się w którą stronę ruszyć. Centralne położenie centrum zawodów dawało możliwość wyruszenia w każdą stronę.

Strony

Ostatnie komentarze

TematKiedyKtoCo
Wyniki scorelaufu31/10 22:25janDzięki za komentarze a
Wyniki scorelaufu31/10 13:21lesiorWszyscy wrzucaja tracki, to
Podkurkowa relacja i fotki29/10 19:57akrochProsze o jeszcze chwilę
Wyniki scorelaufu29/10 16:18daboJa też dziękuję za
W porannej mgle29/10 15:00daboDodałem swoje przejazdy na
Podkurkowa relacja i fotki29/10 13:36lesiorA wyniki caly czas sie
W porannej mgle29/10 13:20DKESobotę zdecydowałem się na
Wyniki scorelaufu28/10 17:02adamwPrzede wszystkim ogromne
Wyniki scorelaufu28/10 15:11awBardzo udane zakończenie
W porannej mgle28/10 14:42awŚlad ze sprintu, trasa
Wyniki scorelaufu27/10 19:04lesiorWspaniały weekend wienczacy
Wyniki scorelaufu27/10 18:09JanowscyI to się nazywa zakończenie
Podkurkowa relacja i fotki27/10 16:40akrochNa stronie
Oficjalne wyniki KMP w27/10 11:01mariusz skorupaWyniki juniorów skorygowane
Podkurkowa relacja i fotki27/10 07:50akrochDo odebrania szara bluza
Subscribe to Front page feed