Puchar OK!Sport 2019

14 i 15 września zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach organizowanych w okolicach malowniczej Dąbrowieckiej Góry. Będzie można rywalizować w biegu nocnym oraz biegu sztafetowym. Czeka na was szybki mazowiecki las, ale też wydmy, bunkry i zagajniki. W niedzielę można pobiec indywidualnie na trasie OPEN.

Magdalenka i Sękocin zapraszają

W oczekiwaniu na VIII rundę Pucharu chcemy zaprosić już na IX i pierwszy w nowym roku szkolnym weekend z mapą na rowerze. Wracamy w okolicę terenów na których w maju rozgrywane były Mistrzostwa Polski. Jednak osoby, które uczestniczyły w MP niech się nie martwią, ponieważ będziemy ścigać się na nowych obszarach.

W sobotę 7 września zapraszamy na dystans klasyczny w Lasach Sękocińskich. Miejscówka miała swoją premierę prawie rok temu. Tym razem spotkamy się na innym niż zeszłoroczny parkingu leśnym, co szczególnie dla krótszych tras oznaczać będzie eksplorację nowych terenów. Mapa została zaktualizowana, a trasy powinny usatysfakcjonować wielbicieli wariantów.

Powrót rowerów

Dla miłośników szukania lampionów z poziomu roweru dobra wiadomość - po długiej wakacyjnej przerwie powracamy do ścigania w ramach Pucharu Warszawy.

W sobotę 31 sierpnia zawodnicy będą mogli kolejny raz przemierzać lasy i pola w okolicach Wołomina na dystansie klasycznym. Centrum zawodów wraca do pierwotnego miejsca, głównie za sprawą pumptracka, na którym będzie można się dobrze rozgrzać przed startem lub dodatkowo zmęczyć po minięciu mety. Zawody odbędą się pod patronatem Burmistrza Wołomina. Dla tych, którzy przyjadą w sobotę na zawody dodatkową atrakcją będzie 3. Uliczny Maraton Tańca & Uśmiechu oraz 2. Zlot Foodtracków (Wołomin, pl. 3 Maja, tu info).

Tadadam! Mapa! Wyniki!

Państwa całkiem zacne grono przybyło na wtorkowe street-o, które doczekało się już 16-stego odcinka. Podczas lipcowego, deszczowego wieczoru okolice Krakowskiego Przedmieścia miało okazję plądrować ponad 60 osób (nie wszyscy zapisali się na kartach startowych). W kupie siła. Im więcej głów, tym więcej ciekawych i zaskakujących odpowiedzi do przestudiowania. Zatem do rzeczy. Cyferki ukażcie się!

XVII Wakacyjne Serce z Lampionem

Stowarzysze zapraszają na tradycyjne lipcowe spotkanie z mapą - Wakacyjne Serce z Lampionem. Spotykamy się w sobotę 20 lipca na Bródnie, które ostatnio trochę "ucierpiało" z powodu budowy metra. Z tego to powodu szeroko pojęte metro będzie motywem przewodnim wszystkich tras, a w ofercie jest ich kilka :)

Wszelkie szczegóły dostępne w regulaminie na stronie Klubu oraz w załączniku poniżej, a zapisy jak zwykle tutaj.

Ania Trykozko 1961-2019

13 lipca 2019 roku zmarła nasza droga przyjaciółka Ania Trykozko. Zapamiętamy Anię jako uśmiechniętą uczestniczkę i współorganizatorkę wielu imprez na orientację, zdobywczynię Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację, ale przede wszystkim dobrego, o ogromnej wrażliwości na potrzeby innych, człowieka. Aniu bardzo nam Ciebie brakuje.

Zaproszenie na IT Orient

Zapraszamy na 5 edycję IT Orient. Zawody odbędą się 27 lipca na malowniczych terenach Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, z bazą w Lucieniu.

Do wyboru cztery trasy:

  • RODZINNA - rodziny z dziećmi, pieszo lub na rowerze, ok. 25 km
  • PIESZA - ok. 30 km
  • MEGA - rowerowa, ok. 50 km
  • GIGA - rowerowa, ok. 100 km

Zapraszamy również na rowerach elektrycznych!

Rekonesans street-owy, wskazówki i zdjęcia

W trakcie przygotowania trasy okazało się, że na terenie rozgrywania zawodów kwitnie obecnie mnóstwo malw. Dlatego logo imprezy będzie takie malwowe. Może dotrwają do przyszłego tygodnia. Chociaż jak człowiek biega za punktami to nie w głowie mu kwiatki. Ale różne są przecież głowy…

Pokasowałam kilka dróg na mapie, czasami coś dorysowałam albo dokleiłam. Wskazówka dla uczestników jest następująca: spostrzegawczym trzeba być i kreatywnym podczas wyboru wariantów! Jest wiele przejść, furteczek, skrócików, które nie są zawsze zaznaczone na mapie. Punktów jest całkiem sporo. Niektóre można zaliczyć nawet z kilkudziesięciu metrów, czyli lepiej niż z wykorzystaniem SI air’a.

Strony

Ostatnie komentarze

TematKiedyKtoCo
Tadadam! Mapa! Wyniki!21/07 21:28MichciosTo ja się przyznam, że w
Rekonesans street-owy,16/07 23:37karolaWyniki się liczą. Będą
Rekonesans street-owy,16/07 11:07karolaDa, da. Zapraszam:-)
Rekonesans street-owy,16/07 10:56MisiaczekDopiero przeczytałam o
Rekonesans street-owy,16/07 10:37karolaprzyjęte:-)
Rekonesans street-owy,16/07 10:05Tadziu32167Chciałbym się zgłosić
Rekonesans street-owy,16/07 08:00karolaTym razem wyjątkowo tak.
Rekonesans street-owy,16/07 06:52JanowscyCzy na mapie zaznaczone
Rekonesans street-owy,15/07 21:40karolaNiedosyt mam po ubiegłym
Rekonesans street-owy,15/07 17:19karolaUjawnienie miejsca startu
Rekonesans street-owy,10/07 07:08Janowscyhttps://www.youtube.com/watch?
Rekonesans street-owy,09/07 21:52karolaSpokojnie będą fontanny,
Rekonesans street-owy,09/07 19:56JanowscyZgodnie z tradycją nie
Bezlampionowe BnO pod22/06 12:53TomBoCzy mogę być dopisany
Bezlampionowe BnO pod22/06 00:41arashiNiestety, informacja
Subscribe to Front page feed