Ciąg dalszy biegów z GPS

Między ZZK a Dystansem Stołecznym, Wesolino, Orientem i innymi treningami styczeń i luty były bardzo aktywnymi miesiącami. Ale kalendarz zaczyna się trochę przerzedzać, można też liczyć na całkiem przyjemne popołudnia w dni robocze, więc wracamy z przygotowywaniem biegów z pomiarem czasu przez GPS. W najbliższym miesiącu spotkamy się aż trzy razy (terminy tutaj), a już teraz szczegóły i zapisy na najbliższy etap w najbliższy wtorek wieczorem. Jeśli znajdą się chętni na odpowiednio wczesny start - jest opcja pobiegać bez czołówki!

Dystans na Choszczówce

Przypominamy że już w sobotę, 6 marca, rozgrywamy zaległy 13. etap Dystansu Stołecznego na Choszczówce. Prosimy o weryfikację zgłoszeń - jutro około południa je zamykamy. Osoby które były zapisane przed tygodniem, nie zostały usuwane z listy, Szczegóły 13 etapu się nie zmieniają - o wszystkich najważniejszych pisaliśmy TUTAJ.

Aby napieratorom umożliwić zaliczenie dwóch imprez BnO jednego dnia - po rozmowach na szczycie z ajatollahem orientacji sportowej i komentatorstwa sportowego w jednym, a zarazem kierownikiem corocznego cyklu BnO - Wesolino, na 13 etapie Dystansu można startować od 13:30 aż do godziny 15:00!

Przedwiośnie z mapą

Update: 4.03. Podbijamy temat :) Przypominamy, że jeszcze tylko do czwartku do godz. 18:00 otwarte będą zapisy na Prymulka.

Pogoda do aktywności na świeżym powietrzu zapowiada się wyśmienicie (ani tropikalne upały, ani arktyczne bestie nam nie grożą), a teren jest urozmaicony, a momentami nawet zaskakujący jak na okolice Warszawy :)

17.02. Ostatnio często słyszy się o odmrażaniu, jednak w niektórych przypadkach są to odmrożenia IV stopnia prowadzące aż do amputacji, co, przekładając na ino-język, objawia się odwoływaniem imprez, w szczególności tych o dłuższym dystansie.

Dystans Stołeczny - etap 13 - PRZEŁOŻONY!!!

Drodzy Zawodnicy i pasjonaci BnO!

Z przyczyn niezależnych od organizatorów, jesteśmy zmuszeni przełożyć etap 13 na następny tydzień! :( Tym samym, etap 13 Dystansu Stołecznego odbędzie się 6 marca na Choszczówce, a nie jak pierwotnie planowaliśmy 27 lutego!!! 

BARDZO PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, NIE JEST ONA SPOWODOWANA WINĄ ORGANIZATORÓW!!!

Nocka w Białobrzegach za nami

Dzisiejszy ostatni nocny etap cyklu zgromadził na starcie ponad 50 zawodników, którzy dzielnie walczyli na zakręconych trasach w dobrze znanym uczestnikom cyklu lesie w Białobrzegach

PEŁNE WYNIKI, MIĘDZYCZASY I ANALIZA 12 ETAPU

Mapki znajdziecie w załączniku do tego posta :)

A już po 3 dniach przerwy, w sobotę, zapraszamy na kolejny, 13 już etap Dystansu Stołecznego - tym razem na Choszczókę, ale od strony stacji PKP Warszawa Choszczówka! 

Mistrzostwa Świata 2021 w NBnO w Estonii

Jest światełko w tunelu - po rocznej przerwie w rozgrywaniu imprez rangi mistrzowskiej w Estonii ruszyły Mistrzostwa Świata w NBnO. To zapewne bardzo duży krok do przodu, aby w tym roku mogłyby być przeprowadzone kolejne imprezy z kalendarza IOF najwyższej rangi. W dniu dzisiejszym odbyła się rywalizacja na dystansie sprinterskim zachęcam do śledzenia transmisji TV zrealizowanych przez TV z Rosji https://orienteering.sport/event/world-ski-orienteering-championships-20... Powyżej link do transmisji z dzisiejszej rywalizacji na dystansie sprint. Na stronie IOF znajdziecie także linki do GPS z tras.

Powrót OrtInO

Z wielką przyjemnością anonsuję, że po ponad roku wraca OrtInO! Najbliższa, już 69., odsłona odbędzie się wieczorową porą w najbliższy czwartek na Muranowie. Tradycyjnie do wyboru są trasy o trzech poziomach trudności. Pogoda ma być iście wiosenna - tym bardziej wszystkich serdecznie zapraszam na spacer z ortofotomapą!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Stowarzyszy, a zapisy będą otwarte jeszcze do środy godz. 16:16.

Dystans Stołeczny wraca po przerwie

Miło nam zaprosić Was na 12 już etap Dystansu Stołecznego! Tym razem, ponownie biegamy po wspaniałym lesie w Białobrzegach, po raz pierwszy w nocnej odsłonie!

Pobór map i sczytywanie w tym samym miejscu co etap 1 Dystansu Stołecznego - przy szosie z Białobrzegów do Beniaminowa, przed Fortem Beniaminów - GPS:  52.437787, 21.092776

Orient 2021, czyli Górskie BnO - komunikat techniczny

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami przebiegu imprezy w komunikacie technicznym. Wszystkie trasy mają podaną sumę podbiegów. Uczestnicy trasy C i D będą mieli możliwość rywalizować o miano "Najlepszej/go Góralki/Górala" na tym samym odcinku trasy. Dla trasy C to odcinek między PK 5 i PK 6 (w pierwszej części trasy) natomiast na trasie D między PK 18 i PK 19 (w końcowej części trasy). Warunkiem zaliczenia trasy jest jej ukończenie.

Strony

Ostatnie komentarze

TematKiedyKtoCo
Orient 2021, czyli Górskie23/02 09:57pszczygielskiczesc, chyba link do
Pingwinek da równie okazały22/02 17:36janOtrzymałem już wyniki
Przedwiośnie z mapą22/02 16:34Barbara Sz.Już wiemy, że Prymulek
Orient 2021, czyli Górskie20/02 22:24akrochNic nie zmieniamy. Biegamy na
Orient 2021, czyli Górskie19/02 18:07twidersTo się pozmieniało w
Orient 202117/02 22:44akrochJak wygląda las na Meranie
Zima z pingwinkiem17/02 16:33karolaGdyby ktoś dzisiaj wpadł na
Mięsopust z mapą15/02 11:51Barbara Sz.Zapisy na jutrzejszy etap
Biegówki na Podlasiu12/02 13:52AdamSzymańskiSupraśl testowaliśmy dwa
Mięsopust z mapą10/02 17:13Barbara Sz.Zapisy będą otwarte do
Zima z pingwinkiem08/02 22:57janPokrywa śnieżna jest już
Dwudziesty piąty Street-O06/02 11:01Barbara Sz.Dzięki :) Kolejne edycje
Dwudziesty piąty Street-O05/02 11:12KonradJanowskiBasiu! Super - oby tak dalej,
Dwudziesty piąty Street-O05/02 09:06Barbara Sz.Dzięki :) To prawda, punkty
Dwudziesty piąty Street-O05/02 08:57JunaBardzo fajnie ułożone
Subscribe to Front page feed