Podkurek 2023 i Podsumowanie Sezonu 2023 w BnO

Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu w zawodach na orientację i dlatego warto podsumować tegoroczny dorobek osiągnięty przez poszczególnych zawodników. Dobrą okazją będzie udział w PODKURKU 2023 r. organizowanym przez HKT "TREP" PTTK w dniu 5 listopada 2023 r. w leśnych ostępach wokół miejscowości Lasek koło Celestynowa.

Będzie można wystartować w godz. 10.30 - 11.30 i pobiegać na odmiennej trasie niż w sezonie, a mianowicie w formule scorelaufu z limitem 45 lub 60 minutowym. A po biegu o godz. 13.00 odbędzie się ogłoszenie wyników rankingowych zawodników z Mazowsza oraz wręczenie specjalnych dyplomów i upominków.

Zwolennicy marszów na orientację już od godz. 10.00 będą mogli wystartować na 2 etapy na trzech trasach: TZ, TU, TP/TD.

Po ukończeniu trasy będzie okazja zasiąść przy wspólnym ognisku z rusztem i upiec kiełbaskę. Mile widziane są też własne wiktuały by raźniej spędzić czas przy wspólnym biesiadowaniu. Zanim się wybierzecie (na co liczymy, że nikogo nie zabraknie) pamiętajcie o zgłoszeniu się poprzez formularz na stronie www.orieentering.waw.pl. Szczegóły w regulaminie. Do zobaczenia przy ognisku.

Komentarze

Dlaczego zgłoszenia zamknięte

Dlaczego zgłoszenia zamknięte 2 listopada, jak w regulaminie napisane że do 3 listopada?