Światowy Dzień Hamburgera - korekta informacji

Czas na publikację kolejnego komunikatu. W dniach 27-28 maja odbędzie się II runda Grand Prix Dzielnicy Wawer i jednocześnie IV runda Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. W sobotę rywalizacja na dystansie klasycznym i znowu będą długie trasy i mapy w formacie A3, tym razem tylko dla trasy czarnej i czerwonej. W niedzielę dystans sprinterski i średni w Międzylesiu. Leśnicy postarali się o zmiany na mapie i wycięli spory fragment lasu, ale przy okazji poprawili jakość kilku dróg, aby można było wywieźć, to co ścięli. 

Jako nowość będzie mapa na tych trasach to dowiedzą się ci, którzy przyjadą i wystartują w zawodach. Zapisy od dawna są już otwarte w naszym systemie zgłoszeniowym i będą otwarte do 25 maja do 23:00. Pawełek tym razem tylko w niedzielę.

W załączniku komunikat techniczny w którym znajdziecie jak zawsze szczegóły dotyczące parametrów tras oraz lokalizację centrum zawodów. W niedzielę (28 maja) odbywać się będzie dodatkowo sprawdzian kadry narodowej i innych chętnych osób na trasie MTB Strava w Międzylesiu. Do pokonania 1 lub dwie pętle o długości 15 km każda. Zawody są super formą na rozgrzewkę - dystans sprint przed startem na sprawdzian oraz dystans średni jako rozjazd po pokonaniu trasy MTB. Aby skorzystać z tej możliwości należy zgłosić się wcześniej na zawody. Zgłoszeni na zawody zawodnicy kadry narodowej mają w sobotę i niedzielę star gratis. Oczywiście nie należy zapominać o starcie w najbliższy weekend, który, moim zdaniem, będzie bardzo ciekawy. Tutaj zapisy zamykamy już jutro czyli 18 maja o 23:00.

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2023_Runda_4_Komunikat_v2.pdf581.82 KB

Komentarze

Nowy komunikat załączony i

Nowy komunikat załączony i treść newsa zaktualizowana. Udało się na czas opanować sytuację.

Gdzie jest nasza zawodów w

Gdzie jest baza zawodów w sobotę?

W komunikacie jest napisane "parking przy Urzędzie Dzielnicy Wesoła" natomiast na dole komunikatu, na mapie dojazdu jest napisane że trzeba wysiąść na przystanku 'Jagielońska' na granicy Marysina i Wesołej, zaraz za cmentarzem. I tak jest postawiona pinezka.

Czyli tam gdzie pinezka czy napis CENTRUM przy ratuszu?

W sobotę centrum zawodów jest

W sobotę centrum zawodów jest na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy M. St. Warszawy Wesoła. Jest napisane CENTRUM na mapie i tak się spotykamy.