Poszlaki Stoczeckie

PTTK Otwock oraz władze miasta Stoczek Łukowski serdecznie zapraszają na kolejne POSZLAKI! Impreza w randze Pucharu Polski i Pucharu Polski Młodzieży w marszach na orientację odbędzie się w dniach 17-19 marca tego roku w Stoczku Łukowskim. Organizatorzy przygotowali etapy zarówno dla początkujących, jak i bardzo zaawansowanych zawodników, a startować będzie można we wszystkich kategoriach wiekowych. Dla chętnych, oprócz marszów, przygotujemy również bieg na orientację, pyszny obiad oraz słodki poczęstunek. Nocleg w weekend zapewniamy w warunkach turystycznych w stoczeckiej szkole (przyda się śpiwór oraz karimata). Na uczestników czekają również dyplomy i niespodzianki.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14.03 włącznie. Wystarczy wysłać mail bezpośrednio do kierownika zawodów (Paweł Starzyński - mail poczta@otwock.pttk.pl) lub wypełnić formularz na https://www.orienteering.waw.pl/pl/entry/team/1248.

Uwaga - osoby, które zapiszą się na imprezę do 5.03 włącznie, zapłacą za zawody wraz z noclegiem i wyżywieniem 100 zł. Reszta cennika, zwłaszcza dla chętnych na przyjazd tylko w sobotę, w załączonym regulaminie. Koszt imprezy dla zgłaszających się po 5.03 będzie o 20% wyższy. Warto więc zdecydować się jak najszybciej.

ZałącznikWielkość
PDF icon poszlaki_Stoczek_regulamin_14_02_23.pdf98.6 KB