Klimaty sosnowo-rowerowe

Na początku chciałem podziękować Andrzejowi Kaimowi za udostępnienie map na VII rundę, na których co roku organizuje zawody pod nazwą Sosnowe Klimaty. Dzięki czemu mogliśmy jeździć na bardzo dokładnych mapach. Podziękowania za wspaniałą gościnę w dniu dzisiejszym należą się także Sołtysowi wsi Lasek Markowi Kupniewskiemu. Mieliśmy wspaniałe centrum zawodów, a najmłodsi nie chcieli opuścić po zawodach miejscowego placu zabaw.

Dzisiaj teren był zdecydowanie inny od tego na którym w wczoraj odbył sie dystans klasyczny. Było sporo górek, które szczególnie na sprincie wymagały od uczestników znacznego wysiłku. Górek nie zabrakło jednak także na dystansie średnim. Do tego wspaniała pogoda wręcz wymarzona do jazdy na rowerze.

Frekwencja także była bardzo dobra i mam nadzieję, że wszyscy powrócili do domu w bardzo dobrych nastrojach po pokonaniu tras. Niestety zaginął jeden lampion na dystansie średnim na trasie czerwonej i czarnej, co na pewno spowodowało trochę problemów uczestnikom. Pozostałe punkty spokojnie wisiały na swoich miejscach do końca zawodów. Dziękuje za uwiecznienie w kadrze przez Piotra Janowskiego dzisiejszych zawodów. Wyniki oraz mapy z trasami są już dostępne na stronie Pucharu. Znaleziono okulary rowerowe i będą do odebrania podczas następnej rundy. 

Już teraz zapraszam na VIII rundę PWiM do Nieporętu (sobotę, 16 października) oraz Wieliszewa (niedziela, 17 października). Tym razem podczas obu dni zawodów odbędą się po dwa starty, czyli sprint i dystans średni. W niedzielę dobra wiadomość dla tych, co lubią dłużej pospać, bowiem start rozpocznie się od 12:00. Już teraz zapraszam do zapisywania się w naszym systemie zgłoszeniowym. Komunikat techniczny powinien być opublikowany najbliższą środę wieczorem.

Jutro jadę z kadrą narodową na Mistrzostwa Europy w RJnO do Portugalii, trzymajcie kciuki i obserwujcie wyniki :)

Komentarze

Wojtek i Staszek - Harpagany

Wojtek i Staszek - Harpagany Wymiatające !!
Wojtkowi nawet pedałów nie potrzeba !!!

No i ten za....szczy łańcuch !!!!