Orient 2020

Szybkimi krokami zbliża się Nowy 2020 Rok, a wraz z nim XLIII edycja Rajdu na Orientację "ORIENT 2020", która przeprowadzona zostanie 5 stycznia 2020 w niedzielę w Lesie Młocińskim. Będzie okazja porywalizować na 1 etapie tras TZ, TU (zaliczanych jako 1 runda TMWiM) i TP oraz na 4 trasach BnO. Będzie to też w środku 3 dniowej przerwy świątecznej więc i czas na solidne ściganie. Trzeba siły rozsądnie rozłożyć na "3 Biegi na Trzech Króli". Pierwszy to FalInO (4 stycznia) w Falenicy, drugi Orient na Młocinach (5 stycznia) i trzeci w TKN (trzej Królowie Nawigacji) w Zagórzu (6 stycznia). A więc na początek roku trzydniówka.

Szczegółowe informacje w regulaminach lub na stronie organizatora www.trepklub.waw.pl natomiast zgłoszenia poprzez formularz na www.orienteering.waw.pl  Do zobaczenia.

Komentarze

Dog-orienteering nowa trasa na Oriencie

Pragnę poinformować, że po raz pierwszy w historii naszych imprez wprowadzamy trasę dog-o bieganie z mapą w towarzystwie psa. Tym razem 2 trasy. Raczej dla początkujących. Pierwsza o długości 3 km, a druga dla dzieci z opiekunem ok. 1 km. Trasy będą w terenie oznakowane dodatkowo wstążeczkami. Zapraszamy.

Zapraszam do lektury

Zapraszam do lektury Komunikatu Technicznego BnO oraz nowych tras Dog-Orienteeringu po raz pierwszy organizowanych na naszych imprezach. Do zobaczenia.