Mapnik czeka na rodzinę

W niedzielę podczas Zakończenia Sezonu w RJnO w podwarszawskim Majdanie będzie można wylosować nie tylko rower firmy Wheeler Polska, ale także profesjonalny mapnik do RJnO produkcji Portugalskiej firmy Orifix. Tutaj będziemy mieli dwa mapniki do rozlosowania. Jeden będzie losowany wśród rodzin, które wystartują podczas Zakończenia Sezonu w niedzielę w scorelaufie czasowym - warunek odnaleźć i potwierdzić w terenie minimum 7 punktów kontrolnych w ciągu 75 minut - przekroczenie czasu wyklucza daną osobę z losowania mapnika.

Rodzina musi liczyć minimum trzech jej przedstawicieli - trasę można pokonać bez roweru. Każdy przedstawiciel rodziny to jeden los - losy to wypełnione karty startowe - czyli wypełniamy kartę startową dla każdego przedstawiciela rodziny. Drugi mapnik zostanie rozlosowany wśród wszystkich aktywnych uczestników Zakończenia Sezonu - tu też trzeba potwierdzić minimum 7 PK i zmieścić się w limicie 75 minut. Czyli reasumując rodziny mają podwójną szansę na wygranie mapnika. Jeszcze jeden warunek trzeba być zapisanym do jutra do godziny 11:00 na zawody w naszym systemie zgłoszeniowym.

Oczywiście zapraszam także do zgłoszeń na ostatnie rundy PWiM i GPDW w RJnO, które zostaną rozegrane w sobotę 26.10.2019 w Międzylesiu - Mieszkańcy Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawa zgłoszeni w terminie mają start gratis.

W niedzielę podczas Zakończenia Sezonu nie będzie Pawełków - ostatnie zostaną wręczone do konsumpcji w sobotę.

Komentarze

Jeszcze z ostatniej chwili -

Jeszcze z ostatniej chwili - przygotowałem specjalne karty startowe na Scorelauf czasowy. Tylko one będą obowiązywały w tym dniu. Na kartach startowych wpisane zostały kody PK te same co na mapie. Czyli potwierdzamy perforatorem dany punkt w odpowiednim okienku na karcie z takim samym numerem jaki znajduje się na lampionie i mapie. Nie ma miejsca na poprawki - dodatkowe utrudnienie, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo - na pewno przyjemnie. Organizator będzie miał kartę wzorcową i zostanie sprawdzona poprawność potwierdzenia danych PK - nie dość, że czasu nie za wiele, to jeszcze uważać trzeba aby w odpowiedniej kratce potwierdzić PK i nie stracić przez to kratki w której źle potwierdziliśmy dany PK.  

Wygląda na to, że organizator nie ma co robić i wymyśla nowe utrudnienia na Zakończenie Sezonu - Zabawa jednak powinna być przednia jak co roku - Linia mety znajduje się na wysokości powieszonego zegara startowego - który będzie nieubłagalnie odmierzał sekundy do przodu. 

W niedzielę już zimowy śpimy

W niedzielę już zimowy śpimy godzinkę dłużej, to chyba dobra informacja dla Wszystkich, bowiem sobota będzie obfitowała w wiele startów - po rozgrzewce na rowerach sporo osób uda się nad Czarny Staw, aby pobiegać na Podkurku.

Koło Fortuny Zakończenia

Koło Fortuny Zakończenia Sezonu rozwija się i przybywają kolejne nagrody, które będą losowane wśród czynnych uczestników zawodów. Zachęcam kolejne osoby do składania propozycji nagród, które będą rozlosowane w niedzielę. W ten sposób los uśmiechnię sie do większej ilości startujących.