Rowerowe ostatki CTZ 2019

Sekcja orientacji sportowej klubu Górzanka Nawojowa Góra zaprasza w dniach 12-13 października na ostatnią w tym roku odsłonę Klubowych Mistrzostw Polski w Rowerowej Jeździe na orientację oraz Mistrzostwa Polski w RJnO na długim dystansie. Zawody odbędą się w Nawojowej Górze, a ze szczegółami i ich programem można zapoznać się w załączonym biuletynie. W sobotę o godz. 10:00 planowany jest sprint, a po południu o 15:00 rusza dystans średni. Mistrzostwa Polski na dystansie długim odbędą się dzień później, czyli w niedzielę 13 października. Start pierwszych zawodników planowany jest o 9:30.

Zapisy są już otwarte na w naszym systemie zgłoszeniowym. Warto pamiętać, że pierwszy termin zgłoszeń upływa w dniu 5 października o godzinie 23:59. Późniejsze zgłoszenie wiąże się ze zwiększoną o 50% opłatą za start w zawodach. W imieniu organizatora serdecznie zapraszam do zmagań o cenne punkty do klasyfikacji końcowej KMP oraz ostatnie krążki Mistrzostw Polski w RJnO w tym sezonie. Możliwości treningowych do odpowiedniego przygotowania formy jest bardzo dużo i zachęcam do skorzystania z nich podczas kolejnych startów w Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO w okolicach Warszawy.

Komentarze

Chciałam się zapytać o

Chciałam się zapytać o interpretację tego zdania z Biuletynu lub jego rozwinięcie: "Noclegi na własnym sprzęcie–15 zł/noc/osoba". Co oznacza własny sprzęt? Czy jest to np. namiot? Gdzie organizator oferuje nocleg? W Centrum Zawodów? Czy np. w Krakowie lub w innym mieście?

Nocleg na własnym sprzęcie

Noclegi będą zaoferowane w szkole w odległości 0,5 km od centrum zawodów czyli boiska w Nawojowej Górze (średni, long) . W szkole do dyspozycji będzie podłoga na sali gimnastycznej lub salach lekcyjnych bez łóżek i pościeli czyli na własnym sprzęcie ( materac , śpiwór). Centrum sprintu będzie zlokalizowane w odległości 5 km od boiska w Nawojowej Górze. 

Dlaczego biuletyn został

Dlaczego biuletyn został usunięty pod postem?

Na stronie organizatora też został usunięty. Nawet nie zdążyłam sobie zapisać...