Ruszamy z FalInO

Przyszłoroczny cykl Zimowych Biegów Górskich rusza jeszcze w tym roku, a dokładniej w ostatnią sobotę miesiąca (29 grudnia). Tradycyjnie startujemy jednocześnie z FalInO, czyli zawodami na orientację wokół falenickiej wydmy. Regulamin całego cyklu jest już od dłuższego czasu dostępny tutaj i warto się z nim zapoznać, choć rewolucji nie będzie. Najważniejsza zmiana to jedne zawody więcej w stosunku do poprzedniego sezonu.

Na szczęście dla organizatorów i zawodników ZBG i FalInO nie ruszyła jeszcze planowana wcześniej rozbudowa szkoły, bo byłoby sporo zamieszania z parkowaniem oraz z trasami dla najmłodszych wokół szkoły. Start na trasy AK/AM rusza tradycyjnie od 10:00, na pozostałe trasy zawodnicy mogą się wybrać już od godz. 9:05. Więcej informacji o pierwszej rundzie,w tym długości tras można znaleźć w załączonym poniżej komunikacie technicznym. Zapisy są już otwarte w systemie zgłoszeniowym, więc do dzieła. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w zawodach oraz oczywiście do bufetu, gdzie jak zwykle będzie full wypas.

ZałącznikWielkość
PDF icon FalInO_20181229_Komunikat.pdf160.31 KB

Komentarze

Super!

Wreszcie cel imprezy w sam raz dla mnie. Ja jako starsza młodzież szkolna nie mogę się doczekać by wziąć udział w tej popularyzacji. Niech żyje Janek!