Czas na maraton

Kolejny półmetek naszych cyklów dotyczy Pucharu Mazowsza w Rowerowych Maratonach na Orientację, którego trzecia runda odbędzie się w niedzielę (17 czerwca). Zawody są także zaliczane do Pucharu Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację 2018, więc z pewnością będzie się z kim pościgać. Centrum zawodów usytuowane będzie we wsi Lasek koło Celestynowa przy wiatach i boisku piłkarskim. Do startu zostały już tylko cztery tygodnie, więc czas opublikować więcej informacji, które w postaci komunikatu technicznego można znaleźć w załączniku poniżej.

Trasa najdłuższa, czerwona, na 100 km rusza ze startu masowego o godz. 9:30. Uczestnicy tras krótszych będą mogli tego dnia pospać trochę dłużej, bowiem ich trasy ruszają o 10:30 (niebieska, 50 km) oraz 11:00 (zielona, 20 km). Wszystkie ruszają ze startu masowego, dlatego warto być na starcie na czas. Zamknięcie mety o godz. 20:30, więc jeszcze za dnia.

Zapisy na te zawody przyjmowane są w naszym systemie zgłoszeniowym, czyli tutaj i będą możliwe do 16 czerwca (czwartek) do godz. 22:00. Warto zapisać sie od razu i zacząć budować formę. Cztery tygodnie powinny starczyć

ZałącznikWielkość
PDF icon PM_RMnO_20180617_Komunikat.pdf313.52 KB