Słoneczna runda

Zbliża się Teleexpress, więc najwyższy czas na opublikowanie wyników drugiego dnia pierwszej rundy Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację, która odbyła się dzisiaj w warszawskiej Wesołej. Na zawody w oba dni przyjechało 77 zawodników, czyli całkiem spora liczba i tegoroczny rekord frekwencji :) Pogoda wspaniała, rano chłodno, potem z każdą godziną coraz cieplej. Atmosfera piknikowa, więc wszyscy bawili się bardzo dobrze.

Miejsce na centrum zawodów koło Urzędu Dzielnicy Warszawa Wesoła jest bardzo przyjemne. Ładne wiaty, ławeczki, kosze na śmieci, ale tez smutna perspektywa, że wszystko to może wkrótce zniknąć za sprawą budowy obwodnicy Warszawy. Dzisiaj obok centrum zawodów odbywało się spotkanie przeciwników tego projektu i przy okazji sporo uczestników naszych zawodów podpisało się pod petycją, aby zmienić przebieg obwodnicy i powrócić do pierwotnego projektu.

Wyniki i mapy z trasami z dzisiejszych zawodów są już dostępne na stronie cyklu. Początek sezonu pokazuje, że tegoroczna rywalizacja będzie równie zacięta jak w latach ubiegłych. Jednak zwycięzcami są wszyscy, którzy biorą udział w naszych imprezach i spędzają zdrowo czas na świeżym powietrzu w poszukiwaniu biało-czerwonych lampioników w terenie.

Następna okazja do wspólnego spotkania już tydzień po Wielkanocy w Wieliszewie. Komunikat techniczny został już opublikowany, a zapisy są otwarte w naszym systemie zgłoszeniowym. Ważna informacja dla osób zbierających potwierdzenia udziału w imprezach w książeczce InO. W Wieliszewie można będzie dokonać weryfikacji książeczek w mobilnym referacie prowadzonym przez Zuzannę Malanowską i Pawła Rozwadowskiego i zakupić odznakę InO w stopniu popularnym w cenie 5 PLN.  Jeśli ktoś jest zainteresowany, to warto żeby zabrał książeczkę ze sobą i uzupełnił wpisy. Osoby nie posiadające jeszcze książeczek będą mogły nabyć je na miejscu w centrum zawodów.

Komentarze

17km na czerwonej. Batoniki

17km na czerwonej. Batoniki nie tak słodkie jak jazda na rowerku :)

Piotr szybkiego powrotu na rower, po mam nadzieję drobnej niedyspozycji.