Sąsiedzi o nas piszą

W jubileuszowym 200. wydaniu Wiadomości Sąsiedzkich cała (dziesiąta) strona poświęcona jest czekającym na nas w tym sezonie rowerowym atrakcjom. Można sobie poczytać zarówno o Pucharze Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację, jak i Grand Prix Gminy Wawer m. st. Warszawy w tymże, a nawet o inaugurującym w tym roku Pucharze Mazowsza w Rowerowych Maratonach na Orientację. Sezon rowerowy w naszym sąsiedztwie w tym roku zapowiada się bardzo interesująco, więc jest o czym pisać.

Czytanie, czytaniem, ale po zapoznaniu się z regulaminami (strony cykli odpalą się po puknięciu odpowiednich obrazków z prawej kolumny) warto jednak przejść do czynu i zapisać się na pierwsze dwie rundy Pucharu Warszawy i Mazowsza, które odbędą się w najbliższe dwa weekendy. Jak zwykle można to uczynić w naszym systemie zgłoszeniowym, więc do dzieła.

Najbliższy weekend (17-18 marca) będzie można przejeździć w Wesołej. Według synoptyków ma być mroźno, ale słonecznie. Prawie wszystkie informacje można znaleźć w komunikacie technicznym tutaj. Prawie, bo z jedną małą zmianą. Niedzielne etapy, czyli sprint i dystans średni odbędą się na mapach do BnO.

Kolejny weekend (24-25 marca) to jednocześnie pierwsza runda Grand Prix Dzielnicy Wawer. Uczestnictwo, można powiedzieć, obowiązkowe, bowiem w sezonie są tylko trzy rundy i nie warto zmniejszać swoich szans na dobre miejsce w klasyfikacji generalnej już na samym początku.

Ostatni nasz cykl, nowość w tym sezonie, czyli Puchar Mazowsza RMnO startuje 14 kwietnia w Celestynowie w postaci Wiosennych 360º. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Teamu 360º, czyli tutaj. Serdecznie zapraszam na wszystkie imprezy i zachęcam do poczytania (załącznik poniżej) o czym piszą sąsiedzi z Wesołej.

ZałącznikWielkość
PDF icon WS_Wesola_nr_200.pdf6.46 MB