BPK#5, czyli Bieg Wedla na bis

Nie wszyscy mieli okazję startować w Biegu Wedla, bo to ferie zimowe były, a i wielu biegaczy nie było w Warszawie, dlatego będzie okazja wystartować na trasie  BPK#5 w Parku Skaryszewskim z placu na tyłach muszli koncertowej w dniu 8 marca o godz. 18.00. Do dyspozycji będą dwie trasy: A - sprint na dystansie 650 m, 7 PK oraz B - klasyk na dystansie 3,8 km, 22 PK (bo to była XXII Zima na Pradze). Oczywiście można, a nawet warto wystartować na obydwu dystansach.

Płatność na miejscu: trasa A-2 zł i B-3 zł razem 5 zł. Na wszystkich oprócz map, naklejki i fachowej pomocy od autora trasy, czekają też numery startowe, dyplomy itp. a dla pań (taki dzień) także coś specjalnego. Jak przystało na tym biegu będzie też coś słodkiego, a dla najlepszych na obydwu dystansach (po zapisaniu swojego wyniku) także specjalna nagroda. Pamiętajcie, że samochody należy zostawić przed parkiem by na miejscu nie było niespodzianek.

A zatem czekamy na zapisy w formularzu.

Komentarze

Jeśli komuś mało dwie trasy,

Jeśli komuś mało dwie trasy, to przypominam, że w Parku Skaryszewskim odbył się już jeden BPK, a mapa jest dostępna do samodzielnego wydruku z powstającej właśnie na stronie Stowarzyszy mapy tras BPK , albo bezpośrednio. Można też zgłosić się z prośbą o mapę wydrukowaną!

I już po bieganiu. Było

I już po bieganiu. Było ciepło (9 stopni na plusie), ale za to trochę wilgotno na łące. Każdy otrzymał na mecie medal i coś słodkiego, a Panie dodatkowo słodki upominek. Startowaliśmy 2 razy, to po raz pierwszy na tego rodzaju imprezie. Przetestowaliśmy latarki oraz swoje telefony. Gratulujemy najstarszym uczestnikom bno w Polsce, którzy w komplecie się pojawili i przetestowali po raz pierwszy tego rodzaju imprezę, mimo braku tel., ale udało się udostępnić i samemu sprawdzić o co tu chodzi w tym wszystkim. Do zobaczenia na następnej trasie.

Ps. Jeśli ktoś nie wysłał swojego wyniku to niech to zrobi bo dla najlepszych na obydwu trasach czeka jeszcze specjalny upominek. A więc warto.