Pękła setka

Przeszło stu zawodników walczyło dzisiaj na trasach trzeciego etapu FalInO. Główna zasługa tak wysokiej frekwencji, to start mocnej grupy Royal Rangersów, którzy po raz pierwszy w tym roku zawitali do Falenicy i mają także pojawić się podczas ostatniej rundy tegorocznego cyklu. Dzięki Rangersom najliczniej obsadzona była dzisiaj kategoria AM. Do tego stopnia, że zabrakło map, ale mimo to udało się wystartować wszystkich chętnych uczestników.

Po trzech rundach pewną zwycięstwa w klasyfikacji końcowej w kategorii Open K jest Karolina i nie może być inaczej, bowiem za tydzień jedzie do Czech walczyć o medale Mistrzostw Polski w Narciarskim Biegu na Orientację. Trzymamy kciuki, tym bardziej, że Karolina rozważa start w kategorii męskiej, więc drżyjcie panowie narciarze.

Pewnym końcowego triumfu jest także w Kamil Polok startujący w kategorii TP. W pozostałych końcowe rozstrzygnięcia zapadną dopiero po wstukaniu do systemu wyników czwartej rundy, która odbędzie się już za tydzień. Warto utrzymać formę i przyjechać do Falenicy na finałowe rozstrzygnięcia. Ponoć ma być zimno i to nawet bardzo, czyli tak jak na początku tegorocznych Igrzysk Zimowych w koreańskim Phjonczangu. Zapisy są już przyjmowane w naszym systemie zgłoszeniowym, a komunikat techniczny pojawi się tutaj zapewne w poniedziałek.

Wyniki dzisiejszych zmagań oraz aktualną klasyfikację generalną FalInO można znaleźć na stronie cyklu. Mapy z dzisiejszymi trasami w załącznikach poniżej. Zapraszamy do oglądania.