FalInO ruszyło

Tradycyjnie pierwszej rundzie FalInO towarzyszy zimowa aura. Tak jest od lat, było i dziś, dlatego chyba można będzie przepowiadać pogodę w przyszłych latach korzystając z kalendarza falenickich zawodów. Dzisiaj w Falenicy frekwencja nie była zbyt wysoka, ale to normalne w czasie ferii zimowych. Podniosło ją jednak trochę stado dzików chodzące pomiędzy punktami. Dziki nie wyglądały na bardzo przestraszone, w odróżnieniu od niektórych zawodników, którzy je spotykali.

Ferie obniżyły zresztą nie tylko frekwencję na zawodach, ale także w bufecie, bowiem panie w kuchni miały wolne i nie było dziś żurku!!! Proszę jednak nie wpadać w zimową depresję. Na następną rundę żurek gwarantowany.

Wyniki i klasyfikację po pierwszym etapie można już oglądać na stronie cyklu, a mapki z trasami są dostępne poniżej w załącznikach. Kolejne wyścigi po falenickiej wydmie za dwa tygodnie. Zapisy są już otwarte w naszym systemie zgłoszeniowym, a komunikat techniczny pojawi się w połowie przyszłego tygodnia. Serdecznie wszystkich zapraszam!