FalInO już za niedługo

Już za niecałe 3 tygodnie, czyli 20 stycznia wystartują Zimowe Biegi Górskie w Falenicy, a wraz z nimi rozpocznie się nowy sezon FalInO, czyli towarzyszących im biegów na orientację po falenickiej wydmie i jej szeroko pojętych okolicach. Poorientować się w lesie z mapą będzie można już od godziny 9:15, zarówno przed biegiem górskich, po, jak i w jego trakcie, więc możliwości biegania będzie co niemiara.

Kolejne etapy FalInO odbędą się 3, 17, 24 lutego oraz 10 marca. Do klasyfikacji generalnej będą liczone 3 najlepsze wyniki z czterech pierwszych biegów, czyli bez marcowego biegu finałowego, podczas którego odbędzie się za to podsumowanie całego cyklu i uroczyste wręczenie laurów zawodnikom, którzy na nie zasłużą. Więcej informacji na temat tegorocznej edycji można znaleźć w załączonym regulaminie. Zapisy na pierwszy etap są już czynne w naszym systemie zgłoszeniowym.

Jeśli sypnie śniegiem, to jak zwykle będzie szansa na dodatkowe śmiganko na nartach biegowych, oczywiście z mapą. Zapraszamy!

ZałącznikWielkość
PDF icon FalInO_2018_Regulamin.pdf193.92 KB