Pogotowie antykacowe

Na dobry początek Nowego Roku Janek Cegiełka, dumny zwycięzca zeszłorocznej edycji, zaprasza na tradycyjne, noworoczno-bąbelkowe zawody na orientację. Nowy organizator w Nowym Roku, czyli 1 stycznia, wprowadza nową jakość i dlatego oprócz tradycyjnych tras TP i TZ będziemy mogli konkurować również na trasach BnO. Wszystko to odbędzie się w znanej i kochanej Falenicy, ale uwaga, nietypowo baza zawodów będzie się mieściła nie tam gdzie zwykle, lecz w ciepłej i milutkiej siedzibie „JAZZ POL S.C.” na ulicy Lokalnej 51.

Wszyscy amatorzy postsylwestrowych harcy potrzebne informacje znajdą w załączonym informatorze. Zgłoszenia już są otwarte w najlepszym systemie zgłoszeniowym na świecie, czyli tutaj.

ZałącznikWielkość
PDF icon Noworoczne_2015_Komunikat.pdf151.89 KB

Komentarze

Jako prezent na gwiazdkę

Jako prezent na gwiazdkę podaje informację, że osoby zgłoszone na trasy turystyczne jak zgłoszą się też na trasę biegową, to nie płacą dwa razy - czyli jak ktoś będzie chciał się wybiegać po starcie w zawodach turystycznych /odwrotna kolejność startu jest nie możliwa/, to zapraszam do zgłaszania się. Zawsze, to więcej bąbelków będzie miało szansę wyparować z Nas jak by nie patrzeć.

Trasy wszystkie dopieszczone

Trasy wszystkie dopieszczone jak należy. Naklejki wydrukowane a Bąbelki się już chłodzą - przepis na ciasto gotowy a aura będzie zachęcała do żwawego poruszania się w terenie co wszystkim na zdrowie wyjść powinno jak najbardziej.

Nic innego nie pozostaje jak szampańskiej sylwestrowej nocy życzyć wszystkim uczestnikom Bąbelkowych już XIII Marszów i Biegów tym razem tez na orientację. Mapy nowość tzw. Nazwa Połączenia Diabła z Mapą do BnO - co dalej dowiecie się już za rok.

Niesamowite, aż 75 osób

Niesamowite, aż 75 osób aktywnie przywita Nowy Rok 2015 z mapa w ręku - Ja jestem ciekawy, czy Wszystkim, co zgłosili sie na dwie trasy starczy siły i czasu na ich pokonanie. Sił pewnie wystarczy, ale z czasem to różnie bywa i trzeba pamietać, że około 15:19 już ciemnawo jest, ale biały puch jaki będzie Nam towarzyszył podczas XIII Bąbelkowych Marszów i Biegów na Orientacje zapewne rozjaśni nieco sytuację i pozwoli dotrzeć Wszystkim uczestnikom na metę.

Teraz nie pozostaje nic innego jak życzyć Wszystkim super zabawy Sylwestrowej  i ostrożnego obchodzenia się z fajerwekami, aby spokojnie dotrzeć w czwartek na start i kolejna porcję bąbelków.