Zgłoszenia otwarte

Kilka osób stojących na czatach całą noc już to zauważyło, ale warto poinformować o tym bardziej oficjalnie. W naszym systemie zgłoszeniowym można już się (i innych) zapisywać na Zimowe Biegi Górskie w Falenicy, które startują 13 grudnia, czyli za niecałe 5 tygodni. Formularze są dwa. Jeden dla zawodników zapisujących się na wszystkie biegi, którzy staną się szczęśliwymi posiadaczami stałego numeru startowego obowiązującego na wszystkie biegi. Drugi formularz jest dla osób zapisujących się tylko na pierwszy bieg, którzy dostaną numer startowy tymczasowy, zwracany organizatorom po zakończeniu biegu.

Wszystkich, zarówno stało, jak i zmienno-numerowców zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem zgłoszeniowym oraz regulaminem, który można znaleźć na stronie informacyjnej cyklu. Reklamacje od osób które nie przeczytały (ze zrozumieniem) regulaminu nie będą przyjmowane:)

Komentarze

A czy coś już wiadomo o

A czy coś już wiadomo o Falino? Będzie tej zimy orientacyjny dodatek do ZBG? A może duathlon?

Jest przecież już na stronie

Jest przecież już na stronie logo na nowy sezon z Falino 2014/15 i są podane terminy oraz ogólny regulamin - czyli będzie i serdecznie zapraszam - Regulamin I rundy już niebawem.