Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w RJnO

Wiosna za pasem, więc czas wyciągnąć rower, a w tym roku będzie można sobie sporo na orientację pojeździć. Jeśli ktoś myśli, że wystarczy obskoczyć jedną imprezę i zostać Mistrzem Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację to się grubo myli. Grubo, czyli co najmniej o 11 startów. W tym roku Mistrzostwa zostaną bowiem rozłożone na 11 weekendów i 26 etapów, z których do klasyfikacji generalnej liczy się 12 najlepszych wyników.

Regulamin cyklu, wraz z terminami i lokalizacjami, można znaleźć w załączonym regulaminie. Warto już teraz rezerwować sobie weekendy, bo zabawa będzie przednia, a rywalizacja zażarta. Ilość kategorii została mocno ograniczona, więc naprawdę będzie z kim powalczyć.

Pierwsza odsłona już za niecałe 3 tygodnie, czyli 31 marca (sobota) i 1 kwietnia (niedziela), w Falenicy, Pierwszego dnia dystans średni, drugiego długi, obydwa ze startu masowego. Regulamin jak zwykle w załączniku.

Zgłoszenia na rundę falenicką, tak jak i na wszystkie pozostałe, oczywiście na orienteering.waw.pl. Po pierwszych zawodach pojawi się u nas aktualizowany na bieżąco ranking, który powinien jeszcze bardziej zmotywować do startów. Ludzie, wsiadajcie na rowery, bo forma nie przyjdzie sama, a Mistrzostwa tuż, tuż.

ZałącznikWielkość
PDF icon MWiM_RJnO_2012_Regulamin.pdf290.85 KB
PDF icon MWiM_RJnO_2012_Runda_1_Regulamin.pdf238.91 KB