Zorientowani na Świętego Mikołaja

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 do kalendarza powraca impreza Zorientowani na Świętego Mikołaja organizowana przez Urząd Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Team 360º oraz UKS Falenica Warszawa.

W tym roku zapraszamy do Międzylesia w następną sobotę, czyli 11 grudnia. Centrum zawodów to Szkoła Podstawowa 138 przy ul. Pożaryskiego 2. Start w zawodach jest bezpłatny jednak, aby mieć pewność startu, należy dokonać zgłoszenia w terminie do 9 grudnia do godziny 22:00.

W tym roku na wszystkich czekają dwa rodzaje rekreacji: gra terenowa Street Orienteering z limitem czasu 60 minut oraz trzy trasy w formie scorealufu. Na najdłuższej trasie do potwierdzenia będą aż 44 punkty kontrolne. Każdy otrzyma& mapę w formatu A3 w skali 1:12500 ze wszystkimi punktami kontrolnymi. Trasę można pokonywać pieszo, na rowerze lub, jak będą dobre warunki śnieżne, nawet na nartach.

Po pokonaniu trasy dla każdego uczestnika czekać będzię ciepły posiłek i napój. Dla najlepszych na poszczególnych dystansach nagrody od Świętego Mikołaja. Czego więcej potrzeba to tylko dokonać zgłoszenia i przyjechać do Międzylesia. W załączniku poniżej jest komunikat techniczny w którym znajdziecie szczegóły poszczególnych tras. Można wystartować zarówno w grze terenowej, którą przygotuje dla Was najlepsza w tym Basia Szmyt oraz pokonać wybraną trasę na orientację z mapą. Serdecznie zapraszam zapisy są już otwarte w naszym systemie zgłoszeniowym.

Komentarze

Takie zawody to ja lubię !!!

Takie zawody to ja lubię !!!
Oddasz kartę w bufecie, dostaniesz jeść.
BRAWO, niech inni biora przykład !!!

Dobra informacja - będzie

Dobra informacja - będzie możn skorzystać z szatni w SP 138 przed startem i po zakończeniu, aby się przebrać w ciepełku.

Kolejna dobra informacja trzy

Kolejna dobra informacja trzy nagrody od Świetego Mikołaja to nowiutkie SIAC do potwierdzania punktów.

Zgłoszenia zostaną

Zgłoszenia zostaną automatycznie zamkniete o 22:25 czyli więcej niż akademicki kwadrans po terminie. Mikołaj zapełnia worek z prezentami cały czas.

Zgłoszenia zamkniete w

Zgłoszenia zamkniete w przypadku odwołania zimowych zawodów treningowych organizowanych przez PUKS w tym  samym dniu jesteśmy gotowi na przyjecie wszystkich uczestników zgłoszonych na ten trening wraz z ciepłym posiłkiem proszę o informacje do jutra do godziny 10:00 na mój numer telefonu, który ma Józef Kmieciński. Później nie będziemy mogli zabezpieczyć wszystkie świadczenia map powinno starczyć, ale prezentów i ciepłych posiłków już niestety nie będzie.