Lipiec 2022

Wakacyjne OrtInO

Stowarzysze serdecznie zapraszają na wakacyjną odsłonę OrtInO. Spotykamy się na Stegnach już we czwartek 4 sierpnia. W ofercie jak zwykle trzy trasy do wybory na różnych poziomach zaawansowania.

Szczegóły dostępne są w regulaminie na stronie Klubu, a zapisy otwarte tutaj.

Dobry występ biało-czerwonych w Falun

Zakończyły się Mistrzostwa Świata Seniorów i Juniorów w RJnO w Szwedzkim Falun. Miejsce kojarzone głównie ze sportami zimowymi i dobrze wspominane dzięki Justynie Kowalczyk, która trzykrotnie odbierała tam kryształową kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w narciarstwie biegowym (2010, 2011 i 2013). My też wywieźliśmy bardzo dobre wspomnienia z debiutu dwóch Naszych dotychczasowych juniorów w kategorii seniorskiej. Damian Hyla ma mniejsze doświadczenie w startach międzynarodowych, ale Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z jego postawy, a szczególnie z podejścia do treningu i startów - naprawdę są duże postępy. Bardzo dobry występ Bartosza Niebielskiego na dystansie długim 20. miejsce i podczas startu masowego 18. miejsce.

Street-O #44

Z wielką przyjemnością zapraszam na kolejną, już 44, odsłonę Street-O - już 12 lipca na Żoliborzu!

Update 19.07. Wszystkim dziękuję za przybycie. Wyniki w załączniku :)

Kategoria: rogaining 60 min lub 90 min
Mapy można pobierać w godzinach: 17:30 - 18:50
Start: Park Sady Żoliborskie - na tyłach Pawilonu Kulturalnego (52.267231, 20.973221)
Zamknięcie mety: 20:30 (przybycie po tym czasie = NKL)
Świadczenia: mapa, naklejka, karta startowa, a na mecie - coś na osłodę życia ;)
Zapisy: tutaj otwarte do 11.07. (poniedziałek) godz. 23:59

Street-O #43 sprintem przed wakacjami na Woli

Przypominamy, że już w najbliższy wtorek Street-O! Start obok budynku Warsaw Spire. Rekonesans przyniósł wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, więc tym bardziej zapraszamy. Zapisy otwarte do poniedziałku do godz. 23:59.

Update 11.07. Wyniki w załączniku i jednoczesne podziękowania dla wytrwałych, którzy pogody się nie bali.

Ostatnia przedwakacyjna odsłona Street-O już w dniu 28.06.2022 na Woli. Punkty już tradycyjnie dla początkujących i bardziej zaawansowanych, znajdzie się też coś dla bardziej wyrafinowanej publiczności. Stali bywalcy na pewno będą zadowoleni.

Kategoria: rogaining 60 min

Start: Plac Europejski
Mapy wydawane w godzinach: 17:30 - 19:00

Lipcove Poszlaki

Powiat Otwocki serdecznie zaprasza na Lipcowe Poszlaki!

23 lipca 2022 r. na plaży miejskiej w Otwocku po stronie Józefowa amatorzy ruchu na świeżym powietrzu będą mieli okazję sprawdzić się w marszach na orientację. Ci, którzy uczestniczą w imprezach na orientację od lat, na pewno się nie zawiodą, a ci, którzy zaczynają dopiero swą przygodę z mapą, będą mogli rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych instruktorów. Warto spróbować!

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy 2 trasy o długości około 4-5 km na trzech poziomach zaawansowania. Na start zapraszamy od godziny 9:00. Zamkniecie startu nastąpi o godzinie 13:00, natomiast na ostatnich uczestników będziemy czekać do godziny 15.