Wrzesień 2021

Trening pamięciowy

Zapraszam do skorzystania z treningu pamięciowego w Falenicy. Będzie to doskonałe przygotowanie przed startem w VIII rundzie PWiM w Celestynowie i Lasku. W załączniku mapka z zaznaczonym startem, który jest 1 PK. Na PK zostały powieszone całe mapy w koszulkach i na koszulce jest opis do jakiego kolejnego PK z mapy trzeba dojechać i tak aż do ostatniego PK, na którym już nic nie ma. Trening będzie dostępny do wtorku 04.10.2021 do godziny 17:00. Warto wykorzystać piękną pogodę i potrenować.

Słoneczna Stara Kuźnia, zasady w RJnO i mapy

Przy bardzo pięknej pogodzie w niedzielę dobiegły końca zawody KMP, MP i PN w Starej Kuźni. Mam nadzieję, że większość startujących osób wywiozło ze sobą bardzo przyjemne wrażenia z tych zawodów i będą je ciepło wspominać. Teren nie był zbytnio skomplikowany technicznie, ale za to dość ciężki fizycznie, bowiem dodatkowo opady deszczu w ostatnim czasie spowodowały, że nadal było sporo wody na drogach, a do tego ta trawa na sporej części dróg na pewno nie ułatwiała jazdy. Organizator zrobił piękne nagrody, a maskotki młodych Łań były naprawdę przepiękne. W załączniku publikuje kilka map ze wszystkich dystansów i mam nadzieję, że zostaną podane linki do fotoreportaży z zawodów w komentarzach w tym tygodniu. Wyniki znajdziecie na: www.sportident.com.pl 

V BazInO - ostatni dzień zgłoszeń!

Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim zaprasza w sobotę 25 września 2021 r. do Górek k/Dębego Wielkiego na V BazInO - Wiosenny Jesienny Marsz na Orientację. Impreza zaliczana jest jako IX Runda LIV Konkursu o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w MnO 2021.

Impreza odbywa się w ramach VII Ogólnopolskiego Tygodnia Turystycznych InO oraz VIII Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej PTTK.

Więcej informacji na stronie HO PTTK w Mińsku Mazowieckim.

Zgłoszenia do 23 września 2021 r., godz. 23:59.

Nowe tereny rowerowe w Celestynowie

Zgłoszenia na siódmą rundę Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację są już otwarte i pierwsi uczestnicy są już zapisani, więc czas opublikować komunikat techniczny zawodów. Tym razem zapraszamy do Celestynowa, gdzie w dniach 2-3 października będzie można kolejny raz powalczyć o pucharowe punkty. Sobodni klasyk odbędzie się w terenie, gdzie jeszcze Puchar nie gościł. Na trasie czarnej zawodnicy mogą spodziewać się aż 30, a na zielonej 10 PK, więc będzie ciekawie.

Listy startowe i korekta B-2

W załączniku publikujemy listy startowe na sobotę. Start masowy dystans średni wraz z numerami startowymi i minutą startu oraz listę startową zgłoszonych zespołów sztafetowych. Będzie to wymagało od uczestników odpowiedniej dyscypliny i wykonania odpowiednio wcześniej czyszczenia i aktywacja SIAC. Ustawiamy się zgodnie z numerami startowymi. Zostały one nadane na podstawie aktualnie zajmowanej pozycji w Rankingu RJnO na 2021 rok. Zawodnicy otrzymają wcześniej dwie spięte zszywką biurową mapy, które zostaną położone na mapniku wersją zadrukowaną do blatu. Na 15 sekund przed startem na komendę włóż mapy, można włożyć mapy do mapnika i po 15 sekundach po komendzie start zawodnicy startują.

MMM oraz Puchar Bielan - biuletyn 1.2

Drodzy zawodnicy, przypominamy i zapraszamy na 3-etapową imprezę organizowaną przez BKS Wataha Warszawa, czyli MMM (Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików), Puchar Bielan oraz WOM (Warszawska Olimpiada Młodzieży) na dystansie średnim. Umieszczamy w załączniku zaktualizowany biuletyn 1.

Najważniejsze zmiany to:

- zmiana rangi i konkurencji niedzielnego biegu dla wszystkich kategorii oprócz KM 14 (WOM średni zamiast MM klasyk);

V BazInO - zgłoszenia tylko do czwartku!

Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim zaprasza w sobotę 25 września 2021 r. do Górek k/Dębego Wielkiego na V BazInO - Wiosenny Jesienny Marsz na Orientację. Impreza zaliczana jest jako IX Runda LIV Konkursu o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w MnO 2021.

Impreza odbywa się w ramach VII Ogólnopolskiego Tygodnia Turystycznych InO oraz VIII Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej PTTK.

I Otwarte Szkolne Mistrzostwa Nowej Dęby w BnO

Zapraszam do udziału w I Otwartych Szkolnych Mistrzostwach Nowej Dęby w Biegu na Orientację. Wydarzenie zaplanowano w sobotę 25 września 2021 r. w godz. 10-12, a sprinterskie ściganie obejmie tereny rekreacyjno-parkowe nad Zalewem w Nowej Dębie.

Zawody są dedykowane uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych, ale przewidziano również kategorię OPEN dla pozostałych. Dodano także kategorię RODZINNĄ, żeby rodzic mógł wystartować z małym dzieckiem.

Strony