Kolejne dwie rundy przed nami

Livelox z poprzedniej rundy jest już dostępny, więc można ją uznać za zakończoną. Zatem czas na informacje o kolejnych dwóch rundach, które zaplanowane są na przyszły tydzień (8-11 czerwca). Oferta skierowana jest do osób, które nie lubią stać w korkach dojazdowo-powrotnych na długi weekend rozpoczynający się Bożym Ciałem na. V runda PWiM odbędzie się w Choszczówce. W czwartek pojeździmy sprint i dystans średni, a w piątek klasyk i ponownie można spodziewać się długich i ciekawych przelotów miedzy punktami. Komunikat można znaleźć w załączniku, a zapisy są już otwarte od kilku dni.

Kolejne dwa dni, to możliwość startu w V rundzie PWiM i jednocześnie III rundzie GPDW. Tym razem dla uczestników została przygotowana nowa mapa do RJnO wzdłuż Wisły. Moim zdaniem teren na rowery jest ciekawy i piękny dla duszy pod względem krajobrazowym. Zupełnie inna specyfika od dotychczasowych leśnych obszarów w których odbywają się pozostałe rundy. Centrum zawodów także brzmi zachęcająco Plaża Romantyczna nad Wisłą. Komunikat w załączniku i zapisy także są już otwarte otwarte. Należy zwrócić uwagę, że tym razem zgłoszenia na dwie kolejne rundy będą działały tylko do wtorku (6 czerwca) do godziny 23:00.

Po zakończeniu tych rund już będziemy mieć z górki do końca sezonu 2023. Serdecznie zapraszam. Zaległe naklejki z IV rundy będą do odebrania podczas obu czerwcowych rund.

Comments

Przy zapisach na czw-pt 8-9

Przy zapisach na czw-pt 8-9 jest w formularzu to wyboru sobota i niedziela.... Mogę prosić o link do zapisów?

Dobra wiadomość - można

Dobra wiadomość - można będzie w ciągu pierwszego dnia obu rund czyli w czwartek i sobotę, wystartować na wszystkich trzech dystansach - start i meta w tym samym miejscu. Drugiego dnia będzie trudniej, bowiem będą zdejmowane punkty z terenu zgodnie z tym co napisane w komunikacie. Ma być ciepło i może spaść trochę ciepłego deszczu, który nie jest przy takiej pogodzie niczym strasznym, wręcz przyjemnym orzeźwieniem dla startujących.

To ja bym chciał klasyka

To ja bym chciał klasyka niebieskiego w czwartek pojechać bo w piątek nie mogę.

Nie ma problemu, prośba tylko

Nie ma problemu, prośba tylko, aby każdy, kto chce pojechać dany dystans zadeklarował, go w zgłoszeniu dzięki czemu będę mógł wydrukować właściwą ilość map.