Fort Belvedere nie został zdobyty

Niestety Fortu Belvedere, gdzie był dziś start do dystansu klasycznego, nie udało się zdobyć naszym zawodnikom. Zostali pokonani przez fatalne warunki atmosferyczne jakie panowały i w dodatku Bartek zaliczył kolejny defekt sprzętu na imprezie mistrzowskiej w tym roku (już trzeci) - tym razem została urwana korba i nie mógł kontynuować wyścigu.

Mamy kolejny medal Mistrzostw Świata U23

Bartosz Niebielski w dniu dzisiejszym zdobył kolejny medal podczas Mistrzostw Świata U23. Tym razem brąz na dystansie średnim, który został rozegrany we Włoskim Lavarone. Przepiękna miejscowość i bardzo wymagające trasy w ciężkim i bardzo technicznym terenie. Bardzo duża ilość zawodników startuje w tegorocznych Mistrzostwach Świata U23 jeśli chodzi o męską elitę. Zawody są jednocześnie ostatnią rundą tegorocznego Pucharu Świata w MTBO. Jutro bardzo wymagający dystans klasyczny w dodatku ma przez cały dzień padać deszcz - trzymajcie kciuki za Naszych zawodników.

Jesienne Street-O

Na początek jesieni (28 września) serdecznie zapraszam na Służew na Street-O!

Kategoria: rogaining 60 min

Mapy można pobierać w godzinach: 17:45 - 18:45
Start: okolice Metra Służew (dokładna lokalizacja zostanie podana do wtorku 26.09.)

Zamknięcie mety: 20:10 (przybycie po tym czasie = NKL)

Świadczenia: mapa, naklejka, karta startowa, a na mecie - coś na osłodę życia ;)

Zgłoszenia: tutaj otwarte do 27.09. (środa) godz. 23:59

Otrębusy i Podkowa Leśna zapraszają na nasycone kilometrami trasy

Przedostatnia, dziewiąta runda Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację odbędzie się w dniach 7 i 8 października. Gospodarzami zawodów będą Otrębusy i Podkowa Leśna, które ostatnio gościły rowerzystów w 2019 roku podczas Mistrzostw Polski. W tym roku zawody w obydwa dni obejmą jednak w sporej części nowe tereny.

Trening pamięciowy

Zapraszam wszystkich do skorzystania z bezpłatnego treningu pamięciowego jaki został przygotowany dla zawodników UKS Falenica. Start i meta treningu - parking przy SP 124 od strony pump tracka mapa startowa wisi na znaku drogowym ślepa ulica i jest tam także kilka map ratunkowych z całą trasą. W załączniku mapa ratunkowa z całą trasą warto wydrukować i mieć ze sobą na wypadek, jakby ktoś zabrał jakąś mapę z trasy pamięciowej.

Mistrzostwa Mazowsza w RJnO - wyniki

Przez dwa dni odbywały się w Wołominie III Mistrzostwa Mazowsza w RJnO. W sobotę był dystans sprint, być może zbyt prosty, ale teren bardzo płaski i bardzo szybki. W niedzielę na dystansie średnim rywalizacja przeniosła sie do innego lasu, były pagórki, była spora wydma, był też miejscami piach, były otwarte przestrzenie i była gęsta sieć ścieżek. Wszystko w jednym miejscu i do tego super pogoda do jazdy na rowerze.

Parametry tras rowerowych

Jest już dostępny komunikat techniczny na zbliżające się Mistrzostwa Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację, a w nim to co najbardziej interesuje zawodników - parametry tras i jak dojechać na starty w oba dni. A trochę będzie do przejechania z centrum zawodów na start, to tak w celu minimalnej rozgrzewki.

Dla niezdecydowanych przypomnienie, że zgłoszenia sa otwarte jeszcze kilkanaście godzin, starty są w ten weekend 16-17.09 w Wołominie i Kobyłce, a dla czołowych zawodników czekają nagrody (a nie tylko dyplomy).

Mistrzostwa Mazowsza w orientacji precyzyjnej

Serdecznie zapraszamy na I Mistrzostwa Mazowsza w orientacji precyzyjnej, które odbędą się w sobotę, 30 września, na terenie leśnictwa Białobrzegi! Godzina startu dostosowana jest do innych zawodów - Mistrzostw Mazowsza w sprinterskim BnO, jak i do zawodów rowerowych. Tym bardziej zachęcamy to spróbowania swoich sił w innej formie orientacji sportowej!

Zapisy przez formularz dostępny na stronie.

Pages

Last comments

TopicWhenWhoWhat
Mistrzostwa Mazowsza w RJnO -19/09 22:26oriPrzyłączam się do
Trening pamięciowy18/09 20:47janPo rozstawieniu trasy jest
Mistrzostwa Mazowsza w RJnO -17/09 20:35AdamSzymańskiDzięki Adamie, świetne
Słoneczna runda za nami15/09 19:49TomBoDzięki, ślady wrzucone.
Parametry tras rowerowych15/09 15:15awSą już dostepne listy
Słoneczna runda za nami14/09 00:30awDodany Livelox: - sobota -
Rowerowe Mistrzostwa Mazowsza12/09 20:21awKilka dodatkowych
Słoneczna runda za nami12/09 20:12janNowa porcja zdjęć autorstwa
Słoneczna runda za nami11/09 21:57janZgadza się już poprawione.
Słoneczna runda za nami11/09 20:29starszypawelMyślę, że siedzibę w MZO
Czterej pancerni i pies11/09 10:20LuksMogę oddać mapę z
Słoneczna runda za nami10/09 21:28janMam nadzieję, że
Słoneczna runda za nami10/09 20:40TomBoDziękujemy za fajne nowe
Czterej pancerni i pies10/09 19:27janNiestety nie mam
Czterej pancerni i pies10/09 18:52agawin76No właśnie nie mam takiej
Subscribe to Front page feed