Szczegóły piątego etapu

W dniu 29 lutego zapraszam na ostatni etap tegorocznego FalInO zaliczany do klasyfikacji generalnej. Tradycyjnie długości tras z każdym etapem się wydłużają i tak będzie i teraz, ale bez obaw, nie będzie to jakiś supermaraton. W załączniku poniżej można znaleść komunikat, w którym podane są wszystkie istotne informacje z parametrami tras włącznie.

InO na koniec karnawału

Stowarzysze serdecznie zapraszają na aktywne spędzenie końca karnawału z mapą, czyli Kusaki :) Pierwsza część już w najblizszy czwartek (tak, ten Tłusty), a druga w ostatkowy wtorek. Uczestnicy będą penetrować zakamarki Gocławia, start i meta obu części zawodów w Parku nad Balatonem.

Kolejna wiosenna runda

Za nami czwarty etap FalInO, tym razem prowadzony przez Bartosza Niebielskiego, najlepszego zawodnika klubu UKS Falenica Warszawa. Znakomicie dał sobie radę podczas mojej nieobecności, ale frekwencja tradycyjnie już od lat podczas zimowych ferii spadła o ponad 60%, więc praca w biurze była tym razem bardzo spokojna.

Mistrzostwa na żywo

W najbliższy weekend w czeskim Harrachowie odbędą się Mistrzostwa Polski w Narciarskim Biegu na Orientację. Trzymamy kciuki za dobre występy polskich zawodników w tych zawodach. Nie będzie z nich, niestety, relacji na żywo, ale lukę tą możemy wypełnić oglądając na ekranie relację z Mistrzostw Rosji w NBnO, które odbędą się w dniach 14-15 lutego w podmoskiewskich Lubiercach. Na pewno warto obejrzeć tę rywalizację, bowiem Rosjanie należą do ścisłej światowej czołówki, a dodatkowo taka relacja na żywo z zawodów w NBnO to prawdziwy rodzynek.

Pogoda na przegląd prasy

Czas na przegląd prasy

Aura akurat sprzyja temu, aby spokojnie przejrzeć prasę i zapoznać się z kolejnymi nowościami i ciekawostkami z życia najbardziej zielonej części Warszawy w najnowszym lutowym wydaniu Wiadomości Sąsiedzkich Wesoła, który jest załączone poniżej. Tradycyjnie nie zabraknie informacji dotyczących z poruszania się z mapką w terenie oraz odnajdywania lampioników w terenie czy też udziału w grze terenowej Street Orienteering.

Trening BPK przed Wedlem

Spontanicznie zapraszamy na wieczorny trening BPK przed zbliżającą się Zimą na Pradze i Biegiem Wedla.

Termin: piątek, 7.02.2020 r., wydawanie map: 18:40-19:10 (organizator tylko wydaje mapy, brak możliwości pozostawienia na starcie rzeczy pod opieką)
Miejsce: główne wejście do Parku Skaryszewskiego od str. Ronda Waszyngtona
Wpisowe: 1 PLN/os (płatne na starcie)
Parametry trasy: 3,9 km, 20 PK (klasyk)

Czwarty etap FalInO

Zapisy na kolejny etap falenickiej orientacji są już od kilku dni otwarte tutaj. Teraz przyszła pora na ujawnienie garści szczegółów dotyczących zbliżającego się szybkimi krokami czwartego etapu FalInO, który odbędzie się 15 lutego. Trasy OpenK i OpenM będą dłuższe o około 400-500 metrów w porównaniu ostatnim etapem, czyli szaleństwa nie ma. Długości pozostałych tras, czyli AM/AK, BM/BK oraz gry terenowa Street-O zostały będą podobne do tych z ostatniej soboty. Więcej szczegóły w załączonym komunikacie.

XXIV Zima na Pradze

To już w najbliższą sobotę odbędą się biegi i marsze na orientację w ramach XXIV Zimy na Pradze. Spotykamy się w Parku Skaryszewskim, gdzie od godz. 10:30 będzie można wystartować na trasach bno: A (2,4 km), B (3,2 km), C (4,1 km) na ochipowanych PK. Zaplanowano także dwie trasy piesze lub biegowe w kat. TO i TP/TF w formule rogainingu 60 min. A zatem można nawet 2 razy wystartować jednego dnia, jednak wcześniej trzeba dokonać zgłoszenia tutaj, aby zarezerwować sobie mapę.

XLIX Radomski Maraton Marszów na Orientację

Seredcznie zapraszamy na I Rundę Pucharu Polski Młodzieży oraz II Rundę Pucharu Ziemi Radomskiej, jak co roku Maraton odbędzie się w gościnnej Suchej w powiecie białobrzeskim.

Spotykamy się już 28 lutego w piątek, rozpoczęcie oczywiście w sobotę 29 lutego i tego dnia staniemy do rywalizacji najpierw 2 etapy dzienne, ognisko, Ino niespodzianka, a wieczorem etap nocny, zakończenie tradycyjnie w niedzielę 1 marca.

Pages

Last comments

TopicWhenWhoWhat
Kolejna wiosenna runda16/02 13:03janI już są zamieszczone pod
Dwudziesty Street08/02 18:26Barbara Sz.Wyniki w załączniku
Dwudziesty Street06/02 10:44Barbara Sz.Wszystkim dziękuję za
XXIV Zima na Pradze04/02 17:55akrochMyślę, że do ok. 11,45 w
XXIV Zima na Pradze04/02 15:17karolaDo której można startować
Etap wiosenny02/02 13:21janJuż zamieszczone wyniki III
Bukowina zaprasza22/01 20:22janTrzeba dobrze poszukać jest
Bukowina zaprasza22/01 12:42lesiorPoza tym plakatem niestety
Drugi etap za nami19/01 12:39janWyniki drugiego etapu oraz
Drugi etap za nami18/01 21:51janCo masz zrobić jutro lepiej
Drugi etap za nami18/01 20:07janChyba warto skorzystać z
Zimy nie widać15/01 08:46mszyplinskiPo sprincie postaramy się
Warsaw Street Quest10/01 16:22karolaDzisiaj wieczorem:-)
Warsaw Street Quest10/01 12:15JunaKiedy bedzie tabelka z
Warsaw Street Quest08/01 13:10Barbara Sz.Trochę opóźnione wyniki w
Subscribe to Front page feed