Mikołaj przyjedzie na plaże

Dobre wieści! Mikołaj o nas nie zapomniał i tym razem drogą wodną dotrze 4 grudnia na Plażę Romantyczną nad Wisłą, aby wręczyć prezenty. Tym razem talonem będzie karta startowa, na której należy potwierdzić minimum 5 punktów kontrolnych, aby wziąć udział w losowaniu nagród. Udział w imprezie jest tradycyjnie bezpłatny, a na uczestników czekać będzie ciepły posiłek i ognisko.

Ruszamy o godz. 12:00. Tym razem szybciej będzie można pokonać trasę bez roweru i taką formę wszystkim polecam, chociaż dziś w terenie widziałem sporo rowerzystów. Punkty będą stały na drogach. Szczegóły w załączonym komunikacie, a zapisy są już otwarte w naszym systemie zgłoszeniowym. Śniegu już raczej nie będzie.

Comments

Kolejna dobra wiadomość

Kolejna dobra wiadomość uczestnicy będą mieli do wyboru także pokonanie trasy turystycznej TO przygotowanej przez Darka Mazurka pod hasłem Gdzie się schował Mikołaj? limit czasu 100 minut, długość trasy 3,2 km. Można wystartować w obu imprezach, dlatego Darek będzie już na miejscu od 11:00. Trzeba pamiętać jednak, aby się zgłosić - można startować w obu imprezach.