Zmiana terminu MP w RJnO

W związku z obecną sytuacją pandemiczną w kraju organizator Mistrzostw Polski, Pucharu Najmłodszych oraz Klubowych Mistrzostw Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację podjął przemyślaną decyzję o zmianie terminu zawodów z 17-18.04.2021 na 22-23.05.2021. Zaktualizowany Biuletyn nr 1 zawodów można znaleźć poniżej w załączniku. Zapisy na zawody będą działały w naszym systemie zgłoszeniowym do 17 maja 2021 roku.

Pozostaje mieć nadzieję, że uda się w tym terminie przeprowadzić zawody, a organizatorzy doszlifują na 100% mapy i trasy na zawody.

Comments

Czy podany numer konta do

Czy podany numer konta do wpisowego należy do Śląskiego Związku Orientacji Sportowej? Robiąc przelew przydałoby się podać adresata takiego przelewu jak również za co się płaci. Organizator Pomerani jakoś nie ma problemu z podaniem takich informacji w biuletynie (czyje konto i co wpisać w treści przelewu aby zwłaszcza sobie ułatwić identyfikację wpłat).

Rozumiem, że w

Rozumiem, że w przeciwieństwie do zawodów biegowych tereny, na których odbywają się MP rowerowe są terenami otwartymi?

Dzień dobry. Nie mogę zrobić

Dzień dobry. Nie mogę zrobić przelewu , ponieważ wyświetla mi błędny numer konta bankowego. Czy mogę prosić o weryfikację nr konta w biuletynie?

Pozdrawiam.

Informacja o zmianie nr konta

Informacja o zmianie nr konta była podana tutaj. Na stronie jest też zaktualizowany biuletyn (być może należy pobrać go ponownie) z prawidłowym numerem konta bankowego.