Falenickie Zimowe Zawody na Orientację FalInO
Sezon 2020
FalInO (2. etap)
18 stycznia 2020, Warszawa, Falenica

AK
1.10:06Zosia Andrzejewska
1.10:06Paulinka Andrzejewska
3.10:49Karolina UrbanowiczKU AZS WAT Warszawa
4.10:54Karolina BorejkoSP 397
5.11:03Natalia Cacko
6.12:11Julia OstaniewiczUKS Falenica Warszawa
7.12:30Helena Cacko
8.12:55Łucja Groniecka
9.15:21Katarzyna ŚwietlickaŚwietliki
10.21:02Anna DubińskaTeam 360º
11.25:08Alicja Bączyk
AM
1.7:14Bartek MalinowskiUKS Falenica Warszawa
2.7:16Rysio StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa
3.8:15Wiktor OstaniewiczUKS Falenica Warszawa
4.8:17Krzysztof Komor
5.8:32Dominik PawliszakUKS Falenica Warszawa
6.9:10Jan Cacko
7.9:51Ignacy PawliszakUKS Falenica Warszawa
8.10:49Tymon FolandMłody inov-8
8.10:49Kastek Urbanowicz
10.12:02Gustaw Urbanowicz
11.12:15Bartłomiej GrzywaczUKS OSiR Góra Kalwaria
12.16:02Mateusz DubińskiTeam 360º
13.17:02Stanisław PiegatUKS Falenica Warszawa
14.19:02Marcin Groniecki
15.30:11Leonardo Marczuch
BK
1.23:50Urszula WąsiewiczTeam 360º
2.24:14Alicja Staska
3.26:15Emilia KałowskaKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
4.34:13Barbara SobiepanekUKS OSiR Góra Kalwaria
5.35:54Małgorzata ŚwietlickaŚwietliki
6.42:18Kamila Bernady
7.43:04Marta KasprzykUKS OSiR Góra Kalwaria
8.47:36Maria Mioduszewska
9.54:08Paulina BorejkoLO 163
10.57:17Lena SzerlingUNTS Warszawa
11.59:14Magdalena ZembrzuskaZPS-Zjednoczone Praskie Siły
12.60:30Beata BargielOK!Sport Warszawa
13.66:43Olga WasilewskaUKS OSiR Góra Kalwaria
14.68:59Natalia PawilonisWesoludki
15.109:11Barbara Sałacka
16.124:31Anna SzylbergKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
17.126:31Zosia ProczekKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
BM
1.19:59Jerzy WąsiewiczTeam 360º
2.25:57Krzysztof WroniakTeam 360º
3.26:55Filip JanowskiKS Spójnia Warszawa
4.27:01Antoni WasilewskiUKS OSiR Góra Kalwaria
5.27:30Mariusz SiwiecKlub InO Stowarzysze
6.28:56Marcel Daniluk
7.30:52Bartek MalinowskiUKS Falenica Warszawa
7.30:52Wojtek MalinowskiUKS Falenica Warszawa
9.35:05Patryk Husak
10.35:12Piotr Danilukwybitypalec.com
11.35:36Konrad JanowskiKS Spójnia Warszawa
12.35:54Tomasz ŚwietlickiŚwietliki
13.39:35Marcin Komor
13.39:35Krzysztof Komor
15.42:21Tomasz KubisiakSkierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej
16.44:58Ignacy PawliszakUKS Falenica Warszawa
16.44:58Dominik PawliszakUKS Falenica Warszawa
18.52:11Michał ŚwitałaUNTS Warszawa
19.53:07Antoni LendzioszekKS Spójnia Warszawa
20.65:52Leszek LendzioszekKS Spójnia Warszawa
21.66:33Jakub Zalewski
22.72:21Mieczysław ZielczyńskiA-TO-MY
23.85:02Maks Staska
24.86:02Mateusz Pióro
25.99:45Dawid BorczykPUKS Młode Orły
26.109:11Bolesław Sałacki
27.113:46Konrad KwiecińskiPUKS Młode Orły
28.114:02Erwin GrudowskiPUKS Młode Orły
NKLAdam WroniakTeam 360º
OPENK
1.35:37Katarzyna ŚlusarczykOK!Sport Warszawa
2.37:12Karolina PacekBurkina Faso MTBO Team
3.44:18Katarzyna Parfianowicz i pies Sara
4.44:47Martyna Miśkiewiczadidas Runners Warsaw
5.48:01Ilona PowichrowskaUKS OSiR Góra Kalwaria
6.52:41Barbara SzmytKlub InO Stowarzysze
7.55:01Katarzyna Sypuła-PaciorekUNTS Warszawa
8.55:38Iwona BorczykPUKS Młode Orły
9.55:58Zuzanna MalanowskaKlub InO Stowarzysze
10.58:32Zuzanna SzymańskaKlub InO Stowarzysze / Team 360º
11.60:00Alicja TurczyńskaKU AZS WAT Warszawa
11.60:00Karolina UrbanowiczKU AZS WAT Warszawa
13.62:16Karina DanilukBKS Wataha Warszawa
14.63:16Marzena WąsiewiczTeam 360º
15.65:07Ula TrykozkoTeam 360º
16.70:00Anna Kalicińska
17.74:55Kasia FolandMłody inov-8
18.83:21Renata ŁaskaWytrzeszczone Niepoślipki
19.91:37Anna OlbrychtOLBnO
20.94:14Agnieszka Wojciechowiczadidas Runners Warsaw
OPENM
1.38:04Bartosz Jr NiebielskiUKS Falenica Warszawa
2.41:43Igor BłachutTeam 360º
3.41:54Krzysztof SokalskiKU AZS WAT Warszawa
4.42:28Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
5.43:10Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
6.43:44Mateusz MioduszewskiUKA
7.44:47Hubert KielakUKS Falenica Warszawa
8.45:15Krzysztof Lisak
9.46:12Konrad BartnikKU AZS WAT Warszawa
10.46:17Tomasz RadomińskiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
11.47:19Jan MajowskiUKS OSiR Góra Kalwaria
12.48:14Paweł LendzioszekKS Spójnia Warszawa
13.49:30Tomasz WojdaKlub Biegających Inaczej
14.49:32Agata KulickaSkierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej
15.50:20Bartłomiej KrasuskiTeam 360º
16.50:53Marek KalicinskiUKA
17.51:10Marcin Pilipczuk
18.51:21Piotr WąsiewiczTeam 360º
19.55:16Piotr Wieczorek
20.55:27Andrzej KrochmalHKT TREP PTTK Warszawa Praga
21.56:15Maksymilian SobiepanekUKS OSiR Góra Kalwaria
22.56:46Patryk Grochowalski
23.57:51Radosław PardaKSW Bushi
24.58:03Marcin Parfianowicz
25.58:34Andrzej KonstanciakOK!Sport Warszawa
26.59:04Karol DąbrowskiUKS OSiR Góra Kalwaria
27.59:37Marek DragowskiOK!Sport Warszawa
28.60:47Tomasz ŁaskiWytrzeszczone Niepoślipki
29.60:56Tomasz Bartczak
30.61:20Ryszard PiekarskiUKS OSiR Góra Kalwaria
31.61:22Sławomir SypułaUNTS Warszawa
32.61:27Marek KubisiakSkierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej
33.63:08Jerzy AntonowiczPKO BP
34.63:11Krystian IżyckiCiapaki I Głuptaki
35.63:44Jan TywonekUKS OSiR Góra Kalwaria
36.64:21Michał PawłowskiKU AZS WAT Warszawa
37.66:20Mikołaj WasilewskiUKS OSiR Góra Kalwaria
38.66:41Mariusz Wąsążnik
39.67:03Patryk Popis
40.67:32Patryk GórskiUKS OSiR Góra Kalwaria
41.67:37Janusz OlbrychtOLBnO
42.68:40Piotr MalinowskiKU AZS WAT Warszawa
43.70:02Łukasz Szczepański
44.75:01Martin PapeWITC
45.75:10Marcin RoszkowskiZabiegani po Uszy
46.77:15Krzysztof ŁazowskiŁaziki KInO Stowarzysze
NKLSławomir KielakUKS Falenica Warszawa
NKLIgor KielakUKS Falenica Warszawa
NKLDariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
NKLIlona ŚliwczyńskaTeam 360º