Znalazł się organizator

Na początku podziękowania dla władz Lasku za ponowne umożliwienie organizacji zawodów w tak cudownym miejscu i udostępnienie wiaty wraz z wyposażeniem. W magazynku skąd braliśmy sprzęt znalazły schronienie dwie młode sójki, zdjęcie w załączniku. Możemy też podziwiać w pełni usprzętowionego Piotra, który jednak szybko pozbył się większości potrzebnego do pokonania trasu sprzętu, ostał mu się InO rower. Wyniki obu dni zmagań już w komplecie mam nadzieję, bo cały czas w głowie mam zgubioną butlę z magicznym napojem i Ja sam się zgubiłem zdejmując lampiony i to całkiem nieźle. Na szczęście udało się zlokalizować, gdzie w końcu jestem.

Podziękowania dla Andrzeja Kaima, który pomógł w ustawieniu trasy i wspomagał duchowa w centrum zawodów. Dzięki Marcinowi dzisiejsze wyniki były wprowadzane on-line do systemu, z prędkością SIAC. Podziękowania dla Rafała, Bartka i Michała za pomoc w zdejmowaniu lampionów. Nie obyło się też dziś bez burzy, ale to nic dziwnego, bo fatum zaginionej butelki musiało do tego doprowadzić. Dawno już nie było tak wesoło w centrum zawodów i tylu nieoczekiwanych zagubień sprzętu, które szczegółowo opisał Piotrek. Teraz chwila oddechu i ruszamy do walki na Mistrzostwach Europy w Starych Jabłonkach. Fotka z trasy jest prorocza - za kratki trafi osoba, która pokusiła się na butelkę z magicznym napojem w dniu wczorajszym.

Komentarze

Dzięki, było super. Chciałem

Dzięki, było super. Chciałem tylko zgłosić że ze strony głównej z etapami link do wyników klasyka prowadzi do wyników średniego.

Livelox:

Livelox:
- sobota (tutaj)
- niedziela (tutaj)

Wiem, że teoche czasu minelo,

Wiem, że teoche czasu minelo, ale czy livelox z poprzedniego etapu w Radości będzie? Przysporzy niektórym wiele radości. 

Nie będzie.

Nie będzie.

Dzien dobry,

Dzien dobry,

Ja już pisałem w sobotę pod postem zapowiadającym imprezę, ale zapytam jeszcze raz tu :)

my wszystkie 3 etapy zrobiliśmy w sobotę - gdzie można zgłaszać wyniki / czasu dystansu klasycznego? 
pozdrawiam,

Michał Dąbrowski

- - - - - - - 

Wysłane przez michdabr w sob., 25/05/2024 - 16:52

Hej, my dzisiaj zrobilismy też dystans klasyczny. Na niebieskiej trasie nie bylo perforatorow przy 2 PK - tych przy ZPK - 114 i 105. 
Gdzie można wysłać info nt czasów? 
Dzięki za imprezę!

pozdro!