Samoloty latały

Lekcja z budowy samolotów z papieru zaliczona, tylko przez rodzinę Lenczowskich. Wszystkie pięknie latały i mam nadzieję, że jutro pozostali uczestnicy przywiozą swoje modele, aby je zaprezentować w locie. Bardzo dużo nowych osób wystartowało w dniu dzisiejszym w Lasku i jeszcze kilka z nich pokonuje trasę dystansu klasycznego, wyniki cały czas napływają. Sporo osób jeszcze w dniu jutrzejszym zmierzy się z trasami wszystkich dystansów, ale proszę o wzięcie pod uwagę faktu, że od 14:00 zacznę zbierać lampiony z terenu.

Wyniki już z dystansu sprint i średniego są dostępne do analizy, mapy zostaną opublikowane w dniu jutrzejszym, wszystkie lampiony spokojnie wiszą w terenie czyli nie powinno być obawy, że czegoś nie ma. Przepyszne ciasteczka przygotowała dla uczestników Ania Pilipczuk widać wspaniały talent kulinarny i super pomysł na domowe wypieki. Kilka zdjęć z dzisiejszego etapu wkrótce zostanie zamieszczone. Do zobaczenia jutro w Lasku.

Komentarze

Informacja dla osoby, która

Informacja dla osoby, która ukradła mi pomarańczowe picie spod wiaty. Od dzisiaj mam na opryszczkę, EBV, CMV, świnkę, mięczaka zakaźnego, wirusowe zapalenie wątroby typu B, bakterie wywołujące próchnicę zębów, anginę i ropne zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych. Z pewnością przyczyną 20 minutowego szukania punktu o kodzie nr 33 jest koronawirus, którego też mam.

Pod wiatą został cały bidon

Pod wiatą został cały bidon pełny picia, raczej wątpię, aby ktokolwiek zabrał komuś picie, po prostu trzeba uważniej popatrzeć, gdzie się zostawiło bidon. Wszystkie punkty stoją we właściwej lokalizacji i dziś dzięki Piotrkowi, który naprawił mój błąd na dystansie klasycznym. Był problem z zauważeniem lampionu, to i nie dziwię się, że bidonu też nie zauważyłaś.

Tylko to nie był bidon, także

Tylko to nie był bidon, także zalecam złodziejowi wizytę u lekarza po tych zawodach.

Tu, to już zbyt duża przesada

Tu, to już zbyt duża przesada w pisaniu takich osądów, że wśród uczestników Naszych pucharowych zmagań jest ktokolwiek, kto by się pokusił o zabranie czyjegoś picia, a oskarżenia tego typu i pisanie o tym nie mając żadnych dowodów jest bezpodstawnym obrażaniem wszystkich osób biorących udział we wczorajszych zawodach.

Picie zostało zostawione w

Picie zostało zostawione w rogu wiaty na podłodze przed startem na dystansie klasycznym. Po moim powrocie już go nie było. Na zdrowie temu ze wszystkimi chorobami, którymi się ode mnie zaraził.

Janek, w tej sytuacji trzeba

Janek, w tej sytuacji trzeba będzie przeczytać dokładnie Dz.U. 2023 poz.1284 z późn.zm.