Dzień samolotów z papieru

To już prawie półmetek tegorocznej rywalizacji o żółte trykoty w klasyfikacji Open. Tym razem zapraszam do wsi Lasek, gdzie czeka na uczestników wiata gościnna i mam nadzieję, że bardzo ciekawe trasy, które już są gotowe. Pojedziemy na dystansie klasycznym w nowy teren, gdzie jeszcze nie odbywały się zawody PWiM w RJnO. Niestety czereśni jeszcze nie będzie. Dobre info, to możliwość startu z mapą dla zawodników kadry przed Mistrzostwami Europy w Ostródzie. Trasy nie będą za długie dlatego bez obaw będzie, to znakomity trening.

W załączniku jest komunikat zawodów z umieszczonymi wzorami wykonania samolotów z papieru - chyba mało kto z Nas nie robił takich fruwających modeli. Dlatego zachęcam do wykonania samolotów i ich prezentacji podczas V rundy. Możemy zorganizować konkurs na najdłużej latające modele samolotów. Ostatni etap przyniósł nam wiele autorskich limeryków i teraz mam nadzieję, że będzie podobnie jeśli chodzi o prezentację własnoręcznie wykonanych modeli samolotów z papieru. Zgłoszenia tradycyjnie do czwartku 23 maja do godziny 23:00. Tradycyjnie też jednego dnia jest możliwość startu na wszystkich trasach. Starty w oba dni od 10:30. W niedzielę od 13:30 rozpocznę zdejmowanie lampionów, a będzie ich ponownie sporo w terenie.

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2024_Runda_5_Komunikat.pdf532.41 KB

Komentarze

Komunikat zawiera inna

Komunikat zawiera inna kolorystykę sugerowanych tras względem tego co było na poprzednich rundach (np. M20 i M40 są na czarno a był kolor czerwony) oraz brak kategorii M55 (2 razy jest M65).

Jest nadal tak jak było jeśli

Jest nadal tak jak było jeśli chodzi o klasyfikacje nadrzędny jest ogólny regulamin cyklu. Najważniejsze, aby zrobić dobrze latający samolot z papieru w barwach klubowych może być.

Regulamin regulaminem, ale

Regulamin regulaminem, ale czuję się (nie tylko ja) postarzony ...

Jej, my dzisiaj tez

Hej, my dzisiaj zrobilismy też dystans klasyczny. Na niebieskiej trasie nie bylo perforatorow przy 2 PK - tych przy ZPK - 114 i 105. 
Gdzie można wysłać info nt czasów? 
Dzięki za imprezę!

pozdro!