Idealna pogoda

Zdecydowanie, takie warunki pogodowe jakie panowały w dniu dzisiejszym są idealne do pokonywania tras z mapą. W okolicach SP 138 trwa trzebież lasu we wtorek z PK 46 był przejazd drogą, na zachodniej drodze ustawiłem PK 3, który jednak nie został wykorzystany, bo nie było wyjazdu drogą i PK wisi w lesie. Niestety prace trwają dalej i już dziś nie było jasnego wyjazdu i wjazdu do PK. Wszyscy jednak odnaleźli lampion. Wyniki z dystansu sprint i średni już dostępne, ale jutro dopiero będą oficjalne bowiem kilka osób jeszcze wystartuje.

Trasy celowo są nieco krótsze i mniej wymagające fizyczne, wziąłem pod uwagę, że ubiegły tydzień był dość naszpikowany ilością startów i zawodnicy muszą mieć krótsze trasy i chyba wszyscy się w tym zakresie zgodzą, że, to prawidłowy tok postępowania. Dystans klasyczny pokonało już 10 zawodników. Jeśli wpisałem komuś zły czas, to prośba o informację w celu korekty wyniku. Dziś co prawda dwie osoby obliczały wyniki, ale zawsze, to nie maszyny robiły. Jutro warunki pogodowe będą identyczne i co ważne nie ma owadów atakujących naszą skórę, a jak już, to naprawdę bardzo sporadycznie - Ja na mecie nie miałem z nimi problemu. Gratulacje dla Stanisława i Kingi po raz pierwszy samodzielnie pokonali oni trasy, Stanisław na razie jedną, a Kinga już obie - brawo.

Komentarze

Takie tam, ze sieci ...

Takie tam, ze sieci ...

 

Pewna Pani oglądała Giro Italia

myśląc, że poprawi jej się talia.

Tak się wkreciła, 

Że nie zauważyła 

Iż znów jej pupa była jak balia

Ogłoszenie rundy pod

Ogłoszenie rundy pod patronatem dnia limeryków widać, było strzałem w dziesiątkę, sporo osób opublikowało własne limeryki bądź zaczerpnięte ekstra teksty innych autorów, zachęcam do kontynuacji twórczej działalności może na przyszły sezon opublikujemy własny tomik limeryków związanych z RJnO. Kiedyś były dobre czasy i w wydawanym czasopiśmie Przekrój zawsze można było znaleźć limeryki.