VII Sosnowe Klimaty

Zapraszamy wszystkich orientalistów do udziału w imprezie na orientację VII Sosnowe Klimaty, która odbędzie się 7 kwietnia 2024 r. w Bocianie k/Celestynowa. Poza dwoma etapami w kategoriach TD, TP, TU i TZ przygotowane zostały 3 trasy biegowe (3, 5 i 8 km) z systemem SI oraz rowerowe trasy dojazdowa i zjazdowa.

Podczas imprezy swoją premierę będzie miała nowa mapa do biegu na orientację Sępochów (1:10000, aktualność marzec 2024). Trasy TU i TZ zaliczane są do TMWiM.

Regulamin dostępny tutaj, a zgłoszenia tutaj.

Wydarzenie na FB

ZałącznikWielkość
PDF icon 7-SK-regulamin.pdf718.14 KB

Komentarze

Z przyjemnością informuję że

Z przyjemnością informuję że dzięki uprzejmości Karola Galicza trasy biegowe będą w tym roku obsługiwane przez system Sportident.

Wiadomo już czy uda się

Wiadomo już czy uda się naprawić wyniki? Niektórzy spędzili po kilkanaście godzin w lesie, albo nie podbili punktów. wink

Bardzo dziękujemy wszystkim

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie! Na stronie Stowarzyszy publikujemy mapy, lampionówkę oraz wstępne wyniki tras turystycznych. Jeszcze pracujemy nad wyeliminowaniem problemów technicznych (awaria puszki startowej) na trasach sportowych. Może jutro się uda :)

Ze względu na awarię puszki

Ze względu na awarię puszki startowej postanowiliśmy anulować przebieg od startu do PK1, Czas podany w wynikach jest mierzony od PK1 do mety. Przepraszamy za tę niedogodność.

Wyniki sportowe.  

W centrum zawodów znaleziony

W centrum zawodów znaleziony został kompas. Ktoś się do niego przyznaje?