Rowery czas przygotować

Aura wiosenna i już bardzo dużo osób wyjęło rowery, aby na nich rozruszać nogi. Nie pozostaje nic innego jak ogłosić otwarcie sezonu RJnO 2024. Trasy na I rundę już gotowe. Szczegóły w załączonym komunikacie. Ruszamy w sobotę 16.03 dystansem klasycznym, aby w niedzielę wystartować na dystansie sprinterskim i średnim. Centrum zawodów w oba dni w SP 124 w Falenicy. Trasy są długie więc należy nie przesadzić na początek z wyborem ich koloru w zgłoszeniu. Można będzie w oba dni wystartować na wszystkich trzech trasach. Należy tylko zmieścić się w godzinach otwarcia biura zawodów. Zgłoszenia do 14.03 do 23:00.

Do biura zawodów wchodzimy bez rowerów, na zewnątrz jest odpowiednia ilość stojaków przy których możemy pozostawić rower. Start i meta w oba dni w budynku SP 124. W sobotę możliwość skorzystania z bufetu po zakończeniu dystansu. Na niedzielę tradycyjnie dla każdego uczestnika czekać będzie batonik Pawełek. W tym roku będzie także do wylosowania na Zakończeniu Sezonu rower firmy Wheeler Polska. Warto już teraz zapoznać się z regulaminem tegorocznego cyklu, aby nie przespać szansy wzięcia udziału w losowaniu roweru. Serdecznie zapraszam.

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2024_Runda_1_Komunikat.pdf357.23 KB

Komentarze

W dniu jutrzejszym można

W dniu jutrzejszym można będzie startować już od 10:25, a pobrać karty startowe i przygotować się już od 10:05. Startujemy z biura zawodów, które znajduje się wewnątrz szkoły - czyli dostajemy mapę na minutę przed startem i ruszamy z nią na zewnątrz do roweru i możemy od razu ruszać w teren. Meta w tym samym miejscu co start - czyli zostawiamy rower na zewnątrz i wchodzimy do budynku, aby oddać kartę startową. Taki sam system będzie obowiązywał w niedzielę.