Szczegóły piątego etapu FalInO

W załączniku szczegóły V rundy FalInO. Tym razem ponownie długości tras zbliżone do tych z poprzedniej rundy i odwiedzimy kolejny nowy fragment terenu. Tradycyjnie czekać będą na wszystkich smakołyki i ciepły żurek w bufecie po zakończeniu zmagań w terenie. Forma nie ulega zmianie i nadal zawody będą rozegrane w formie scorelaufu bez limitu czasu. Start 10:15 do 12:15, zamknięcie mety o 13:30.

Zgłoszenia do piątku 23.02 do 13:00, szczegóły rundy w załączonym komunikacie. Każdy uczestnik otrzymuje mapę z 20 punktami kontrolnymi, skala mapy 1:10 000, parametry tras:

  • BK i BM - 7 PK, 3,0 km
  • CM i CK - 10 PK, 4,0 km
  • Open K - 15 PK, 6,8 km
  • Open M - 20 PK, 9,3 km

Serdecznie zapraszam.

Komentarze

Pokonanie trasy Open M, to

Pokonanie trasy Open M, to będzie sama przyjemność, ponownie w jednym zagłębieniu są lisie nory, ale mam nadzieję, że tym razem nikt nie ukryje w nich lampionu. Lisy są tam, bo widać, to po pozostałościach spożytego przez nich pokarmu. Jeden element punktu kontrolnego w terenie zaginął, ale punkt został ustawiony we właściwym miejscu. Mam nadzieję, że pokonanie tras przyniesie uczestnikom dużo przyjemności - las jest piękny i warto pokonać trasę Open M.