Trening pamięciowy

Zapraszam wszystkich do skorzystania z bezpłatnego treningu pamięciowego jaki został przygotowany dla zawodników UKS Falenica. Start i meta treningu - parking przy SP 124 od strony pump tracka mapa startowa wisi na znaku drogowym ślepa ulica i jest tam także kilka map ratunkowych z całą trasą. W załączniku mapa ratunkowa z całą trasą warto wydrukować i mieć ze sobą na wypadek, jakby ktoś zabrał jakąś mapę z trasy pamięciowej.

Do zapamiętanie często są 2-3 punkty - wówczas kolejna mapa wisi zawsze na ostatnim z zapamiętanych PK, na pozostałych powieszone są kody PK takie jak przy lampionach podczas zawodów. Trening będzie dostępny do 28.09.2023.

Mam nadzieję, że będzie, to doskonały trening przed finałową rundą GPDW w dniach 30.09-01.10.2023 - zgłoszenia od dawna otwarte, a komunikat też już dostępny.

ZałącznikWielkość
Image icon Trasa trning pam wrzesien 2023 cała mapa.jpg2.96 MB

Komentarze

Po rozstawieniu trasy jest

Po rozstawieniu trasy jest kilka zmian na mapie - leśnicy nie próżnują i dalej jest kontynuowana wycinka i tak: 

PK 8 jest około 100 m na południe tuż przy skrzyżowaniu. Ścieżka przy PK 8 już nie istnieje. PK 8 o tyle istotny, że jest na nim mapa na kolejne PK, ale myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem go.

PK 15 jest na swoim miejscu, ale zostało zaorane pole i nie ma już ścieżki na granicy kultur. Na PK 15 nie ma mapy na kolejny PK wisi tylko kartka z kodem PK.