Powrót do Otwocka

Dodatkowa VII Runda PWiM w RJnO po czterech latach przerwy ponownie odbędzie się w Otwockich lasach. Centrum w Muzeum Ziemi Otwockiej, gdzie można będzie obejrzeć stare i nowe eksponaty z czasów ostatniej wojny. Sobota dystans klasyczny, niedziela zaktualizowany duży  fragment mapy i strat na dystansie sprint oraz średnim. Dość spora sieć nowych dróg w płaskim terenie na pewno będzie bardzo ciekawym wyzwaniem.

Zgłoszenia do 07.09.do 23:00, a szczegóły rundy w załączonym komunikacie. Pawełki w sobotę po dystansie klasycznym. Serdecznie zapraszam.

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2023_Runda_7_Komunikat.pdf558.18 KB

Komentarze

Poprawione.

Poprawione.

Osoby, które nie mogą przyjechać w sobotę na dystans klasyczny, mogą wystartować na nim w niedzielę, ale trzeba być o 10:00, aby zdążyć przejechać wszystkie trzy trasy i oczywiście dokonać zgłoszenia. Nie ma natomiast możliwości startu w sobotę na trasach z niedzieli.

Koleżanki i Koledzy!

Koleżanki i Koledzy!

Ponieważ wierzę, że w kupie siła, zwracam się o pomoc.

Dziś w nocy spod bloku w Wilanowie skradziono mi rower - Merida BIG.NINE 300 rok modelowy 2017. Kolor niebieski mat z pomarańczowymi wstawkami.

Gdybyście zauważyli w swojej okolicy ogłoszenie o sprzedaży takiego roweru - dajcie proszę znać - mikolajczyk.hubert@gmail.com

Niezależnie od wszystkiego - do zobaczenia w sobotę (bo brak roweru nie może być przeszkodą do startu w najlepszym cyklu RJnO we wszechświecie i okolicach ;-)