GPM - Majówka w lesie - Podsumowanie

Środa była ostatnim dniem czterodniowego cyklu "Grand Prix Mazowsza - Majówka w lesie" rozgrywanym w dniach 30.04.-3.05.2023 r. dzięki wsparciu klubów OK!Sport, Team 360 st. oraz KOS Azymut. Na 4 wymagających trasach zostało sklasyfikowanych równo 200 uczestników. Zwycięzcy otrzymają puchary, które zostaną wręczone w niedzielę 7 maja 2023 r. (niedziela) podczas podsumowania biegów w ramach WOM.

Dziękujemy wszystkim organizatorom za zaangażowanie i przygotowanie tras w ramach majówki, a uczestnikom za ambitną postawę na trasach. Gratulujemy najlepszym osiągniętych wyników. Mamy nadzieję, że podtrzymana forma biegowa i nawigacyjna da pozytywne efekty podczas rywalizacji na WOM i MP. Miło było też zobaczyć wiele nowych twarzy, a nawet całe rodziny, które w tych dniach rozpoczęły przygodę z mapą w lesie. Wyniki w załączniku.

Do zobaczenia na kolejnych trasach.

ZałącznikWielkość
PDF icon GPM - Majówka w lesie (wyniki).pdf434.23 KB

Komentarze

A gdzie można zgłosić

A gdzie można zgłosić drobną korektę? Bo nie ma nas (2 osoby) w wynikach 1 etapu, mimo, że organizator na mecie zapewnił, że wyniki z kart zostaną „szczytane”? Przybiegliśmy jak już czytniki były schowane do auta, ale etap w kategorii D ukończyliśmy.