Decydujące starcie w nowym terenie

Piąta runda odbędzie w nowym terenie. Trasy już są gotowe od trzech tygodni i czekają na Was. Na mapie będą zaznaczone miejsce w których można przekraczać ulicę Walcowniczą i Techniczną. Te miejsca, to przejścia dla pieszych, gdzie należy zachować uwagę i nie wbiegać na pasy bez uprzedniego upewnienia się, że jest to bezpieczne. Zgłoszenia będą działać do 2 marca do godziny 23:30.

To ostatnia runda brana do klasyfikacji końcowej, ale na szczęście większość traktuje start jako świetną zabawę i sprawdzenie Swoich możliwości w odnajdywaniu PK w terenie, który już jest niby bardzo dobrze znany, ale nadal sprawia czasami sporo problemów. Teren piątej rundy nie był w 87% nigdy użyty do cyklu FalInO.

Parametry tras które dodatkowo można znaleźć w Komunikacie Technicznym zamieszczonym w załączniku - ilość PK do potwierdzenia dla poszczególnych kategorii dodatkowo jest zamieszczona na mapie, którą uczestnik otrzymuje przed startem. Przy stoliku, gdzie opisujemy karty startowe dostępne będą także koszulki foliowe na mapy. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych warto zabezpieczyć mapę i kartę startową poprzez umieszczenie ich w koszulce - wówczas nie ma potrzeby foliowania karty startowej. Proszę pamiętać o wpisaniu imienia i nazwiska na karcie startowej.

Skala mapy 1:7500 i 1:1000 dla AK i AM, ciepła szatnia i posiłek czeka.

Parametry tras:

  • OpenM - 7.9 km, 20 PK
  • OpenK - 5.5 km, 15 PK
  • CM/CK - 4.3 km, 11 PK,
  • BM/BK - 3.3 km, 8 PK,
  • AM/AK - 1.1 km, 14 PK