ORIENT 2023 z Dojściówką - Komunikat Techniczny BnO

Proponujemy zapoznać się z KOMUNIKATEM TECHNICZNYM BnO. Na trasie jest sporo PK więc poruszanie się na mapie w skali 1 : 5 000 może wymagać znacznej ostrożności. Czytanie takiej treści i ich interpretacja w terenie, może być ciekawym wyzwaniem. Przy okazji, dla spostrzegawczych, KONKURS FOTOGRAFICZNY z nagrodą, za rozszyfrowanie zdjęcia w pobliżu jakiego PK zostało zrobione i umieszczone na naklejce (dla ułatwienia jest na mapie). Mimo, że miejscami na mapie jest sporo zielonego koloru to widoczność tego terenu w naturze jest dużo lepsza. Może spaść trochę śniegu więc będzie znacznie jaśniej w terenie.

Trasy w MnO odbywają się w innej części tego terenu więc można spróbować swoich sił na obu trasach. Dla chętnych, na stronie organizatora, jest dostępna dodatkowa trasa "Dojściówka" do pobrania. Odpowiedzi spisane na karcie można oddać na mecie lub przesłać do organizatora. Zgłoszenia jeszcze tylko do godz. 14.00 w piątek (20.01.23).  A zatem do zobaczenia.

WYNIKI tutaj https://center.sportident.com/results/orienteering/-/2023/orient2023/ove...

ZałącznikWielkość
PDF icon ORIENT 2023 - KOM.TECH_. BnO.pdf161.02 KB

Komentarze

Gratulujemy Pawłowi, który

Gratulujemy Pawłowi, który jako pierwszy podał dokładną lokalizację zdjęcia z naklejki, choć tuż za nim (już z daleka) padła kolejna dobra odpowiedź.