Brawo Wawer

Mam nadzieję, że wszystkim podobała się taka forma spędzenia czasu na świeżym powietrzu jak dzisiaj nad Wisłą. Wszystko to dzięki wsparciu tego typu formy aktywności przez Urząd Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawy. Pogoda podczas zabawy w odnajdywaniu lampioników nad Wisłą była bardzo dobra. Rekordowa liczba uczestników (ponad 200 osób) wzięła udział w tej zabawie, która polegała na pokonaniu z mapą trasy scorelaufu i/lub turystycznej. Najmłodszy uczestnik liczył zaledwie kilka miesięcy, a najstarszy 77 lat.

W centrum zawodów na Plaży Romantycznej nad Wisłą na uczestników czekało dodatkowo wiele bardzo ciekawych atrakcji w postaci różnych gier i zabaw. Było także ognisko, gdzie można było upiec kiełbaskę, wypić ciepłą herbatę lub kawę, a Mikołaje częstowali uczestników słodkościami. Na koniec odbyło się losowanie wśród uczestników upominków i jak zawsze w takich chwilach było wiele emocji.

Wszyscy biorący udział w dzisiejszej zabawie są zwycięzcami. Wyniki obu tras są już dostępne w załącznikach poniżej. Wyniki scorelaufu są ułożone według liczby odnalezionych punktów i czasu pokonania trasy.

Komentarze