Mikołaj już jedzie

 

Komentarze

Pozostało 9 dni do zabawy w

Pozostało 9 dni do zabawy w odnajdywaniu lampioników na zupełnie dziewiczym terenie dla orientalistów jakim będzie teren wokół Plaży Romantycznej nad Wisłą a liczba zgłoszonych uczestników dobiega do pierwszej setki i to są w 80% osoby, które do tej pory nie startowały w imprezach na orientację jakie się odbywają na Mazowszu. Jest jakiś nowy progres w kierunku zachęceniu nowych osób do udziału w imprezach na orientację.    

Jako osoba startująca

Jako osoba startująca pierwszy raz prosiłabym o linka o zasadach. Proszę!

Pani Aneto. Zapisała się Pani

Pani Aneto. Zapisała się Pani na trasę turystyczną i tutaj zasady są nieco inne niż na imprezach sportowych. Ogólnie dostanie Pani mapę z zaznaczonymi miejscami, które należy odszukać w terenie. Są to punkty kontrolne (PK). Będą one oznaczone na mapie czerwonymi okręgami, a w terenie lampionami. Lampion to kartka papieru z dwuelementowym kodem np. AB, 7C etc. Lampionów jest zwykle więcej i należy wybrać tylko te, które wskazano na Pani mapie. Potwierdzenie pobytu na punkcie kontrolnym polega na wpisaniu na karcie startowej (otrzyma ją Pani wraz z mapą na starcie) numeru PK z mapy i kodu z lampionu np. 1 FC. Wpisu dokonuje się w specjalnych kratkach karty startowej. Na przebycie trasy (3,2 km) będzie Pani miała tym razem 100 minut. Trzeba się w tym limicie zmieścić, aby nie uzyskać punktów karnych. Wcześniejsze przebycie nie jest premiowane.

A tak, jak poprzednik napisał wszystkiego dowie się Pani na starcie:) Uczestnicy, chociaż rywalizują między sobą, to chętnie też pomagają poczatkującym... Autor trasy:)