Podkurek 2022 - podsumowanie

Dziękujemy wszystkim licznie (ok. 250) przybyłym za udział na wszystkich trasach naszej imprezy. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas w poszukiwaniu własnej trasy na rozstawionych PK. Wstępne wyniki są do wglądu w załączniku. Większość zawodników w pogoni za upływającym czasem w walce z limitem nie podjęła trudu odszukania cennego bonusu leżącego w odległości ok 60 m od mety. Tym bardziej należą się gratulacje dla tych, którzy go potwierdzili.

Niestety w trakcie trwania zawodów PK o kodzie 44 zmienił swoje położenie (został wystawiony na pobliską drogę), a znacznik też zniknął. Mając tę informację od przybyłych już zawodników sędziowie postanowili to sprawdzić na miejscu i odzyskać lampion. Jednak z daleka zauważyli zawodniczkę, która zorientowała się na swoim przebiegu w czym rzecz i postanowiła przenieść lampion na swoje miejsce, by innym nie psuć zabawy. Chętnie poznamy imię tej uczynnej zawodniczki i dziękujemy za taką postawę. W tych okolicznościach chętnie skorygujemy wyniki tych zawodników, którzy tam byli i zechcą zgłosić nam ten fakt (mimo trochę straconego czasu). O niektórych wiemy, ale potrzebujemy potwierdzenia od innych. Tym razem nie udało się żadnemu zawodnikowi potwierdzić wszystkich PK, ale było prawie.

Gratulujemy wszystkim, którzy dotarli na metę, a zwłaszcza tym wyróżnionym dyplomami (z czekoladą) W+MOS za osiągnięte wyniki w 2022 r. 

Mapa, galeria i wyniki na stronie organizatora trepklub.waw.pl

RZECZY ZNALEZIONE (do odebrania): - chip w kolorze czerwonym

                                   - Smartwatch, - mały pokrowiec

ZałącznikWielkość
PDF icon Pdk_2022pr1.pdf80.87 KB