Czas na podsumowanie rywalizacji

Po zaciętej walce o jak najlepsze lokaty w GPDW i PWiM w RJnO 2022 nadchodzi najbardziej oczekiwany moment podsumowania tegorocznych obu cykli. Każdy uczestnik, który wziął udział w tych zawodach jest dla mnie zwycięzcą bowiem podjął się niełatwego wyzwania startu z mapa w celu odnalezienia lampioników usytuowanych na drogach przepięknych Mazowieckich terenów leśnych, Emocji nie brakowało i całe szczęście, że lampiony nie znikają z lasu często, co na pewno nie jest dość komfortowe dla uczestników, którzy ich poszukują. W tym roku miało, to miejsce na szczęście tylko podczas przedostatnie rundy w sobotę w Wołominie.

Już za niepełna dwa tygodnie odbędzie się uroczyste podsumowanie w nieco inny sposób niż dotychczas. Niezmienny pozostaje ostatni start w formie scorelaufu czasowego, czyli uczestnicy mają podany limit czasu w którym muszą potwierdzić na karcie startowej największą ilość punktów kontrolnych. Szczegóły znajdują się w Komunikacie Technicznym Zakończenia Sezonu w RJnO 2022, który odbędzie się w dniu 5 listopada w Międzylesiu. Tym razem uroczyste podsumowanie rywalizacji będzie miało miejsce pod dachem w Wawerskim Centrum Kultury o godzinie 13:15. Można będzie spokojnie usiąść w ciepełku, porozmawiać, wypić herbatę i kawę oraz porozmawiać. Mam nadzieję, że taka forma przypadnie do gustu uczestnikom. Niestety po raz ostatni odbędzie się losowanie nagrody głównej roweru firmy Wheeler Polska. Rower już jest i czeka na szczęśliwca.

Mam nadzieję, że uda się w przyszłym roku kontynuować oba cykle, ale niestety nie jest, to takie łatwe. Nie chce wnikać w szczegóły, ale jak nie ma woli wszystkich uczestników brania udziału we wspaniałej zabawie, to nie ma sensu jej dalszej kontynuacji. Przygotowanie każdej rundy, to bardzo duży nakład pracy i cokolwiek o tym może powiedzieć osoba, która, to robi. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się kontynuować oba cykle i Ja ze Swojej strony postaram się zrobić wszystko, aby tak było. Serdecznie zapraszam 5 listopada do aktywnego udziału w Zakończeniu tegorocznego poszukiwania lampioników. Medale już są dyplomy w opracowaniu, a ze strony Urzędu Dzielnicy na pewno powinniśmy jeszcze w tym roku liczyć na pomoc i nagrody za GPDW w RJnO.

ZałącznikWielkość
PDF icon Zakonczenie_Sezonu_RJnO_2022_Komunikat.pdf682.84 KB

Komentarze

W przypadku nieobecności

W przypadku nieobecności kiedy i gdzie można odebrać nagrody?

Zostanie ustalone z

Zostanie ustalone z pracownikami Wydziału Sportu Dzielnicy Wawer miejsce i termin odbioru po Zakończeniu Sezonu medali i dyplomów i jak będą, bo wcale nie jest, to jeszcze takie pewne jakieś upominki.