A może rower?

Aktualizacja przed ostatnią rundą

Na zakończeniu sezonu ma być losowany rower. Według regulaminu zostanie on rozlosowany wśród uczestników, którzy startowali w minimum dziewięciu rundach Pucharu w roku 2022 (wystarczy jeden start w każdej rundzie). Dodatkowe bonusy można otrzymać za start w większej liczbie rund (po jednym za każdą dodatkową rundę powyżej dziewięciu).

W ubiegłych latach można było mieć nawet 5 szans na wylosowanie roweru, w tym roku jest tylko 10 rund, więc maksymalnie można mieć 2 szanse (kupony). W załączniku aktualna lista osób, które mają na koncie min. 7 rund i pozostają w walce o bilety na losowanie. Ale aby dać sobie szansę należy wystartować w pozostałych dwóch rundach w dwa najbliższe weekendy.

Samo startowanie w 9 rundach to spory wysiłek, ale trzeba również spełnić dodatkowy punkt regulaminu, ponieważ nagrodę główną będą mogły odebrać wyłącznie osoby startujące w zawodach „Zakończenie sezonu w RJnO” i obecne podczas losowania, które przewidziane jest na 5 listopada.

Jest jeszcze czas na zgłaszanie się na najbliższą rundę (do jutra) oraz na ostatnią rundę, na którą zapraszam do Wołomina.

Aktualizacja 18.10
W załączniku zaktualizowana lista osób mających szansę na losowanie roweru. Tylko jedna osoba "wypadła" z poprzedniej listy, osoby z cyfrą 8 potrzebują jeszcze startu w Wołominie. Osoby z 9 mogą podwoić swoje szanse. 

ZałącznikWielkość
PDF icon Rower 2022.pdf79.42 KB
PDF icon Rower_2022_9_rund.pdf96.42 KB