Oznakowanie przeszkód w terenie

Na zaktualizowanych mapach na najbliższą rundę PWiM w Nieporęcie i Chotomowie zostały pokazane na mapie szlabany i drzewa, to nic nowego. Dodatkowo narysowałem czy dana przeszkoda jest możliwa do ominięcia bez konieczności zsiadania z roweru i z której strony taką przeszkodę można ominąć. Nieraz jest, to z obu stron, ale w większości tylko z jednej strony. Wygląda to tak jak na przedstawionych poniżej wycinkach z map. Mam nadzieję, że to znacznie ułatwi właściwy wybór wariantu pokonania trasy.

Komentarze

Nie dziwię się dlaczego na

Nie dziwię się dlaczego na sobotę tak mało zgłoszeń. Współrzędne wskazują na obwód Kaliningradzki. Powinno być 52.42109 N (jest 54 N).

Mam nadzieję, że nikt nie

Mam nadzieję, że nikt nie pojedzie w tych czasach do obwodu Kaliningradzkiego i wszyscy chętni trafią we właściwe miejsce. W sobotę niektóre szlabany mogą być otwarte i wtedy ułatwi to przejazd. Ilość zgłoszeń nie powala, ale mam nadzieję, że jeszcze do 22:00 przybędzie ich trochę tym bardziej, że nie drukuje więcej niż 1-2 maksimum zapasowe mapy na każdy kolor trasy.