Korona Mazowsza - przed nami finał!

Dziękując uczestnikom za liczny udział we wczorajszym etapie na Choszczówce, którego wyniki i międzyczasy możecie podziwiać tutaj, zapraszamy do udziału w finałowym etapie naszej corocznej imprezy, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (27 VI 2022) w Jabłonnie.

Zanim jeszcze przejdziemy do szczegółów - zapraszamy do analizy LIVELOX wczorajszego etapu, która dostępna jest już od kilkunastu godzin!

Mamy nadzieję, że niespodzianka z kodami punktów pod koniec trasy WKRĘCONEGO i CHOJRAKA nie wpłynęła negatywnie na czerpanie przyjemności z biegu z mapą :)

Finałowy etap Korony Mazowsza, na który serdecznie Was zapraszamy, odbędzie się w najbliższy poniedziałek, w Jabłonnie, na aktualnej mapie z 2021 r. 

Startować można tradycyjnie w godzinach 18:15 - 19:30.

Centrum treningu znajdować się będzie przy trasie wojewódzkiej nr 630, z Jabłonny w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego (ul. Modlińska) przy parkingu leśnym pomiędzy Jabłonną i Rajszewem - GPS centrum treningu:

52.393871, 20.863654

Najlepszy dojazd autobusem L41 (z PKP Legionowo, przystanek NADZORCÓWKA i dojście ok 300 m w kierunku wschodnim) lub rowerem / autem

Dojście na start - 250 m

Dojście z mety - 150 m

Obowiązuje tradycyjna, samoobsługowa procedura startowa - pierwszy lampion po drodze na start ma przyczepioną puszkę CLEAR, drugi lampion to CHECK i trzeci - START, ustawiony w trybie bezdotykowym dla czipów SIAC (podobnie jak wszystkie punkty na trasie). Czas biegu liczy się od podbicia stacji START do podbicia stacji META

Na trzecim etapie czekają Was przyjemne trasy o zróżnicowanej długości przebiegów z wykorzystaniem ciekawych elementów rzeźby terenu. Bujna w obecnym okresie roślinność nawigacji Wam nie ułatwi, natomiast głosy na mieście słychać że budowniczy tras oszczędził Wam zaliczania najgorszych chaszczy - o ile oczywiście nie wybierzecie obiegowych wariantów :)

Mapa: Jabłonna

Autor mapy: Karol Galicz

Aktualizacja: 2021

Skala: 1:10000

Cięcie warstwicowe: 2,5 m

Specyfikacja: ISOM 2017

Budowa tras: Karol Galicz

Własność mapy: PUKS Młode Orły

Parametry tras: 

  • AMATOR - 2,07 km / 6 PK
  • MANIAC - 3,37 km / 15 PK
  • WKRĘCONY - 4,83 km / 18 PK
  • CHOJRAK - 5,5 km / 21 PK

Opłata za mapę - 20 zł / dorosły, 15 zł / dzieci i młodzież, wypożyczenie czipa - 5 zł

Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń - otwarte będą do niedzieli!

Do zobaczenia w Jabłonnie :)