Korekta tras i mapa centrum na niedzielę

Po wizycie w terenie trasy uległy nieznacznej korekcie, ale bez rewolucji. Dzięki temu moim zdaniem będą ciekawsze. Dodałem też bardziej szczegółową mapę centrum zawodów w niedziele. Jest, to nowe miejsce, gdzie jeszcze nie było startu. Dojazd jest bardzo dobry zarówno rowerem ze stacji PKP Płudy i Choszczówka jak i samochodem i jest bardzo dużo miejsca do parkowania. Zgłoszenia tylko do czwartku 09.06.2022 do 22:00. Ceny za start nie ulegają zmianie pomimo dość znacznej podwyżki kosztów druku map oraz pozostałych rzeczy.

Zaktualizowany komunikat techniczny jest tutaj. Będzie to na pewno dobre przetarcie przed startem na Pomeranii, gdzie niestety szału z liczbą zgłoszonych osób nie ma.

Komentarze

W niedzielę 12.06 po praskiej

W niedzielę 12.06 po praskiej stronie będzie odbywał się Ironman (triathlon), wyłączona z ruchu będzie spora liczba ulic/dróg od Nieporętu do Warszawy. Dojazd w kierunku Legionowa w zasadzie 3 drogami (moja interpretacja mapek) - główna droga na Modlińskiej (wiadukt przy moście Północnym, ale ta wersja nie jest do końca pewna - więcej szczegółów), wiadukt na Marywilskiej (nad Płochocińską) oraz przejazd pod trasą mostu Północnego na Myśliborskiej - czyli można spodziewać się sporych korków (niedziela). 

Tutaj trasa rowerowa Ironman z ubiegłego roku (taka sama będzie w tym roku) wraz z godzinami wyłączeń. Może się to przydać też osobom planującym wyjazd w tamte rejony w niedzielę, niekoniecznie na zawody rowerowe.  

W niedzielę startujemy w

W niedzielę startujemy w Choszczówce i tylko ulica Płochocińska jest wyłączona. Najlepszy dojazd jest: 

To nie problem nie zahaczają o trasy Płochocińską mogą jechać - od Marywilskiej zjazd z S8 w drogę 633 i moment jesteśmy w centrum zawodów. Warszawa Płudy PKP i w prawo w Bohaterów, Wałuszewską i w Ornecką w lewo do Leśnej i na parking pod linią wysokiego napięcia. Prosty dojazd jak drut. Oczywiście z innych stron Warszawy raczej też nie powinno być problemów. Natomiast jest remontowany odcinek drogi numer 631 pomiędzy Nieporętem a Wieliszewem od drogi numer 61 w kierunku Wieliszewa. Trzeba wtedy jechać drogą 61 na Legionowo i następnie drogą 632 na Łajski do ul. Suwalskiej.